Przejdź do treści
top

SKORZYSTAJ ZE ZWROTU
PODATKU OD WARTOŚCI
DODANEJ ZA GRANICĄ!

Skorzystaj z naszej innowacyjnej opcji zwrotu podatku VAT dla flot, z której możesz teraz korzystać również poza granicami swojego kraju.

Wraz z naszym partnerem, firmą ATS, największą niezależną ogólnoeuropejską agencją zajmującą się odzyskiwaniem podatku VAT, oferujemy Ci usługę w postaci zwrotu wartości dodanej o nazwie „VAT-Back”, stworzoną z myślą o flotach firmowych.

 

 

mapa

KORZYŚCI DLA CIEBIE

 • 100% KOMFORTU
  Całym procesem zajmiemy się za Ciebie. Oznacza to, że aby móc korzystać z tej usługi, nie musisz znać języków obcych ani posiadać wiedzy na temat prawa podatkowego.
 • 92% ZWROTU
  Otrzymuj do 92% zwrotu międzynarodowego podatku VAT od zakupów dokonanych na terenie UE przy użyciu karty Shell Card FLEETCOR.
 • 20% OSZCZĘDNOŚCI
  Możesz zaoszczędzić swojej firmie nawet do 20% kosztów.

TO TAKIE PROSTE

 • Kliknij poniższy przycisk.
 • Niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.
 • Nasz partner, firma ATS, zajmie się kompleksową obsługą Twojej firmy na podstawie udzielonego przez Ciebie pisemnego pełnomocnictwa, składając Twoje wnioski we wszystkich odpowiednich krajach.
 • Nie jest wymagana znajomość języka lub prawa podatkowego oraz bezpośredni kontakt z organami podatkowymi.
 • Otrzymasz zwrot podatku VAT na swój rachunek bankowy.

 

Czy jesteś zainteresowany odzyskiwaniem podatku VAT od transakcji międzynarodowych?

Uwaga:
W przypadku transakcji międzynarodowych dokonanych w roku 2019, o zwrot podatku można ubiegać się do września roku 2020!

Skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta, a Twój agent zainicjuje wszelkie dalsze działania.

JAK DZIAŁA TA USŁUGA?

 • FLEETCOR prześle Ci umowę zawieraną z firmą ATS, dotyczącą świadczenia usług podatkowych. Możesz ją łatwo podpisać elektronicznie.
 • Następnie FLEETCOR prześle dokumentację Twojej firmy wraz z międzynarodowymi fakturami (oraz wnioskiem o zwrot podatku VAT) naszemu partnerowi, firmie ATS. Minimalna kwota podatku VAT, którą można odzyskać, wynosi 150,00 € (równowartość w walucie lokalnej) rocznie, dla danego kraju.
 • Firma ATS przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty, które następnie będziesz musiał podpisać, przeprowadzi stosowne kontrole jakości i złoży Twoje wnioski w lokalnych urzędach podatkowych odpowiednich krajów europejskich.
 • Ponadto, firma ATS utworzy dla Twojej firmy konto internetowe, za pośrednictwem którego będziesz miał dostęp do informacji dotyczących zwrotu podatku, pod nazwą „Zwrot podatku VAT” (VAT refund)
 • Po zaakceptowaniu i zatwierdzeniu wniosku przez właściwe organy podatkowe stosowna kwota, pomniejszona o koszt usługi, zostanie przelana na Twój rachunek bankowy. W przypadku wniosków, które nie zostaną rozpatrzone pozytywnie, opłata nie będzie pobierana.
FLEETCOR VAT

Kalkulator oszczędności

Oblicz, ile możesz zaoszczędzić na podatku VAT!

Obliczenie pokaże średnią kwotę, którą otrzymasz jako zwrot podatku VAT za tankowanie za granicą (w jednym kraju) przy średniej cenie paliwa 1 litra: 1,5 Euro/l.

Średnie miesięczne tankowanie w litrach
Ilość litrów tankowanych za granicą

PORTAL INTERNETOWY

Aby mieć pewność, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji, zapewniamy Ci możliwość uzyskiwania samodzielnego, łatwego dostępu i zmiany danych w czasie rzeczywistym oraz śledzenia na bieżąco działań realizowanych za pośrednictwem Twoich kart.

Aplikacja mobilna

Wszystkim naszym klientom posiadającym karty Shell Card zalecamy pobranie naszej aplikacji „Smart Navigator”.

ZWROT PODATKU

Często podróżujesz za granicę? Jeżeli tak, to w takim przypadku możesz w wygodny sposób zamówić opcję zwrotu podatku VAT za wyjazdy zagraniczne i w ten sposób odzyskać swój podatek.

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

questions bg