Przejdź do treści

Baza wiedzy

To lato zapowiada się wyjątkowo na stacjach Shell w Polsce! Do 2 września 2024 roku trwa loteria z atrakcyjnymi nagrodami, w której główną wygraną jest camper Volkswagen California 6.1 Ocean! To szansa również na zdobycie innych, ekscytujących nagród.   Nagroda główna: Camper Volkswagen California 6.1 Ocean  Nagrody miesięczne: 6 skuterów Romet Retro 125 wraz z 4 butelkami oleju Shell Advance oraz 6 kart podarunkowych Shell o wartości 8 500 zł każda 

Bez względu na to, czy wybierasz się samochodem na wakacje, czy jedziesz na spotkanie z klientem na drugi koniec Polski, warto poświęcić chwilę na wcześniejsze zaplanowanie podróży. Dzięki odpowiedniemu wyborowi trasy możesz zoptymalizować zużycie paliwa, a w efekcie wpłynąć na koszty całej podróży. Na co dzień mamy dostęp do wielu narzędzi pozwalających wyznaczyć drogę dojazdu do wskazanego miejsca od ręki. Zazwyczaj jednak nie są one w stanie uwzględnić wszystkich indywidualnych uwarunkowań i proponują pewne “uśrednione” warianty.

Letnie warunki mogą dać się we znaki samochodowi równie mocno, jak kierowcy. Gwałtowne zmiany pogody, upały, burze i ulewy, zwiększone natężenie ruchu i związane z tym utrudnienia mogą stać się dużym wyzwaniem, jeśli auto nie jest odpowiednio przygotowane do drogi. Przed każdą podróżą warto sprawdzić przynajmniej kilka kluczowych obszarów.

Każda pora roku rządzi się innymi prawami, również jeśli chodzi o przygotowanie pojazdu. Oprócz wymiany opon, która, jak wiemy, może pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze, istnieją inne kwestie, o które warto zadbać przed rozpoczynającym się sezonem wiosennym, a są to m.in.:  Stan lakieru i karoserii  Bezpieczeństwo pola widzenia  Stan opon  Konserwacja po zimie      Stan lakieru i karoserii 

Z tego artykułu dowiesz się:  jak wygląda sieć autostrad w Polsce,  które odcinki autostrad są płatne,  jak możesz zapłacić za przejazd na poszczególnych odcinkach autostrad,  jak zaoszczędzić czas dzięki płaceniu z wykorzystaniem videotollingu. 

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: