Przejdź do treści
top

Wygodna kontrola kosztów floty z systemem lokalizacji Carnet

Wygodna kontrol kosztów floty z systemem lokalizacji Carnet
Wygodna kontrol kosztów floty z systemem lokalizacji Carnet

Zastanawiasz się, jak  przejąć kontrolę nad bieżącymi kosztami Twojej floty ? Zbieramy najważniejsze informacje o tym, jak tanio i precyzyjnie określać lokalizację Twoich aut, zredukować koszty posiadania floty, efektywnie nią zarządzać i nadzorować pracę kierowców.

 

Carnet, system monitorowania pojazdów

Nasza usługa Carnet stworzona została z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które pragną usprawnić działanie i mieć kontrolę nad kosztami swoich flot.

Nawet, jeżeli darzysz swoich kierowców dużym zaufaniem, śledzenie położenia pojazdów w czasie rzeczywistym oraz monitorowanie ich bieżących parametrów – to niezawodna pomoc w zarządzaniu flotą. Ułatwiając kontrolę bieżących kosztów firmy i zmniejszając ryzyko oszustwa, system lokalizacji pojazdów GPS jest nowoczesnym rozwiązaniem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej flocie.
 

 • wygodne monitorowanie pojazdów online
 • rejestr tras i ich zapis
 • informacje o zużyciu paliwa, odległościach i czasie pracy kierowców
 • automatyczną ewidencję przebiegu pojazdu akceptowaną przez polską administrację skarbową
 • tworzenie raportów na podstawie danych pojazdu 
 • zmniejszenie ryzyka oszustwa ze strony kierowców

 

Urządzenie Carnet, podłączone w kilkanaście sekund do każdego samochodu – bez narzędzi czy specjalnego okablowania – od razu zacznie lokalizowanie pojazdu.


Dzięki systemowi monitorującemu Carnet będziesz mógł śledzić swoje pojazdy zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Europy.

 


Jak monitorujemy pojazdy?

Korzystamy z satelitów GPS i wykorzystujemy sieci komórkowe do przesyłania informacji o lokalizacji i parametrach eksploatacyjnych do naszych serwerów. W tym samym czasie dane te wyświetlą się automatycznie w portalu Carnet na Twoim komputerze lub w aplikacji mobilnej FLEETCOR Carnet 4.

 

Jak Carnet pomoże Ci kontrolować koszty?

To proste! Z urządzeniem GPS możesz:

 • zmienić trasy na bardziej efektywne
 • zredukować koszty paliwa
 • zidentyfikować niesłownych i nieuczciwych kierowców
 • zadbać o bezpieczeństwo pojazdów

 

W skrócie – rozwiązanie monitorujące GPS Carnet pozwoli Ci na dodatkowe oszczędności, co więcej – niskim kosztem.

 

Co obiecujemy?

Dostarczając Ci urządzenie GPS i usługę Carnet dajemy Ci obietnicę jakości naszego oprogramowania – intuicyjnego portalu Carnet oraz aplikacji mobilnej FLEETCOR Carnet 4, w których na bieżąco możesz kontrolować pojazdy i kierowców swojej floty.


Dla naszych klientów dostępny jest także serwis obsługi klienta, który zawsze gotowy jest pomóc w razie ewentualnych problemów


Carnet i karta paliwowa połączone

Chcesz usprawnić kontrolę bieżących kosztów swojej floty? Przypisz karty paliwowe Shell Card lub LOTOS Biznes do poszczególnych pojazdów z urządzeniem Carnet. 

W ten sposób:

 • zaoszczędzisz czas na comiesięcznych rozliczeniach i samodzielnym rozpisywaniu kosztów paliwa do każdej jednostki Twojej floty 
 • kontrola kosztów paliwa będzie znacznie prostsza i zautomatyzowana 
 • wszystko rozliczysz wspólnie za pomocą jednej faktury.


Ile to kosztuje?

Ceny systemu lokalizacji Carnet, w zależności od ilości pojazdów i wybranego wariantu zaczynają się już od 19,90 zł miesięcznie. Jeżeli Twoja flota odbywa podróże po terenie państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europy, do abonamentu możesz dodać funkcję umożliwiającą śledzenie pojazdów poza Polską. 

Warto mieć też na uwadze, że samo urządzenie monitorujące GPS, Carnet, kupisz jednorazowo już za 249 zł w połączeniu z kartą paliwową.

Chcesz kontrolować koszty floty w swojej firmie?

Zamów urządzenie monitorujące pojazdy Carnet w kilku prostych krokach

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: