JAKIE SĄ ZALETY KARTY EUROSHELL?

Rodzaj paliwa: Diesel

Rodzaj paliwa: wszystkie rodzaje

Produkty samochodowe

  • Możesz łatwo, wygodnie i bezgotówkowo kupować wysokiej jakości paliwo diesel firmy Shell, a także dodatek AdBlue® do silników Diesla.
  • Możesz łatwo i wygodnie za pomocą karty Shell płacić opłaty za przejazdy autostradami, tunelami, za przeprawy promowe lub przejazdy przez mosty.
  • Możesz kupić wysokiej jakości benzynę Shell i paliwa gazowe, takie jak LPG lub CNG.
  • Możesz kupić wysokiej jakości smary Shell (np. olej silnikowy), akcesoria samochodowe, takie jak baterie, opony itp., oraz usługi takie jak mycie samochodu, naprawy lub pomoc w razie awarii.

Możesz także ustawić odpowiedni zasięg sieci dla każdej karty.

  • Tankowanie na stacjach partnerskich Shella:

    Przy użyciu tej opcji możesz tankować na przykład w Niemczech także na stacjach Atvia, Esso i Total.
  • Tankowanie za granicą.

    Przy użyciu tej opcji Twoja karta Shell FLEETCOR jest ważna na terenie całej Europy.

Przy połączeniu obydwu opcji zatankujesz w największej sieci partnerskich stacji benzynowych w Europie - na około 25 000 stacji w 19 krajach.

 

Korzyści karty paliwowej Shell:

 

Efektywne zarządzanie kosztami to jedno z najważniejszych zadań menedżera floty. Obejmuje ono również dokładne obliczenie kosztów paliwa floty i określenie potencjału oszczędności.

 

Możesz skorzystać z zalet karty Shell bez żadnych opłat. Począwszy od zaledwie , możesz skorzystać z zalet karty Shell. Oznacza to, że kupujesz paliwo jakości Shell i wiele więcej w największej europejskiej sieci stacji paliw. Ponadto, znasz dokładnie swoje koszty oraz wygodnie i łatwo zarządzasz swoją flotą - wszystko za pomocą jednej karty.