Przejdź do treści
top

FLEETCOR Polska

TO, KIM JESTEŚMY ..

Na każdym kroku, każdego dnia i podczas podejmowania każdej decyzji zawsze największą wagę przywiązujemy do jednej rzeczy... mianowicie do naszej gwarancji FLEETCOR.

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem, czy partnerem lub po prostu odwiedzasz naszą witrynę internetową z jakiegokolwiek innego powodu, możesz być pewien jednego:

FLEETCOR..

.. TO GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA!
Chronimy naszych klientów, wykorzystując do tego celu zaawansowany system cyfrowy, bezpieczne transakcje, ochronę przed oszustwami, a także mechanizmy kontroli.

.TO PRODUKTY I OBSŁUGA KLASY PREMIUM!
Deklarujemy: 100% jakości. Dlatego polegamy wyłącznie na partnerach kierujących się takimi samymi standardami jakościowymi w zakresie oferty produktów i usług!

.. ŻYJEMY INNOWACYJNOŚCIĄ!
Połączenie doświadczenia tradycyjnej firmy z nowatorskim duchem startupu – zawsze staramy się dawać z siebie wszystko, co najlepsze.

.. SATYSFAKCJA Z FLEETCOR
Z nami nie musisz uczyć się skomplikowanych programów, aby zrozumieć nasze produkty i zarządzać swoją flotą – naszym celem jest to, abyś czerpał jak najwięcej korzyści.

.. MA WIZJĘ PRZYSZŁOŚCI
Aby zawsze oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania, już teraz zajmujemy się kwestiami dotyczącymi przyszłości. Paliwa przyszłości? Jesteśmy na nie gotowi!

.. PRAWDZIWA TRANSPARENTNOŚĆ
Chcesz wiedzieć, co jest grane? Nasi klienci wiedzą. Stawiamy na komunikację wszystkimi kanałami i dzielimy się naszą wiedzą z naszymi klientami.

 

Streategia podatkowa

Streategia podatkowa - informacja przekazana zgodnie z obowiązkami wynikającymi z art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1800).

NASZA ORGANIZACJA

FLEETCOR jest firmą działającą na arenie międzynarodowej, posiadającą swoją siedzibę w USA.

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie garść faktów i liczb:


$ 3,8 miliarda dolarów netto (2023)

Dochód roczny

2 miliardy

Transakcji w ciągu roku

+800 tys.

Zadowolonych klientów

+9000

Pracowników na całym świecie

WIĘCEJ NA TEMAT ORGANIZACJI

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: