Przejdź do treści
top

JUŻ TERAZ WYBIERZ KARTĘ PALIWOWĄ I RUSZAJ PRZED SIEBIE

Wykorzystaj praktyczne karty paliwowe FLEETCOR w swojej firmie. Nasze inteligentne rozwiązania przyniosą Ci mnóstwo korzyści.

Korzystanie z kart paliwowych opłaca się każdej firmie! Zyskujesz nie tylko lepszy wgląd w koszty paliwa, ale także prosty sposób na ich obniżenie. Ponadto, unikasz także papierkowej roboty wykonywanej przez księgowość. Nie wspominając już o bezpieczeństwie związanym z płatnościami bezgotówkowymi, dodatkowo zabezpieczonymi kodami PIN.

Nie zwlekaj i wybierz odpowiednią kartę paliwową dla swojej firmy:

cards
Best seller

Shell Card

Shell oferuje wysokiej jakości paliwa, które łatwo i wygodnie zakupisz za pośrednictwem płatności bezgotówkowych. Z nami stworzysz swoją spersonalizowaną kartę paliwową dopasowaną do Twoich potrzeb – z myślą o kompleksowej obsłudze Twojej floty.

Kompleksowa sieć

Dzięki karcie Shell Card zatankujesz na ponad 400 stacjach paliwowych Shell w Polsce i ponad 500 stacjach partnerskich w Polsce - w całej Europie jest ich 38 000.

Jakość paliw jak u Formuły 1

Wysokiej jakości paliwa Shell pomagają chronić Twój silnik, zapewniając samochodowi jeszcze większą moc.

Oferty oszczędnościowe i kampanie

Dzięki karcie Shell Card skorzystasz nie tylko ze specjalnych warunków, ale także ze zmiennych ofert specjalnych.

Wyjątkowe usługi

Gwarancja najwyższej jakości usług Shell opiera się na doświadczeniu oraz wysokiej orientacji na klienta.

Spersonalizowana karta paliwowa

Wybierz ustawienia swojej karty Shell Card zgodnie z indywidualnymi potrzebami swojej firmy.

cards
Fleet Derby 2020 Winner

LOTOS BIZNES

FLEETCOR oferuje kartę płatniczą zaprojektowaną dla potrzeb Twojej firmy.
LOTOS BIZNES zapewnia bezpieczny i wygodny dostęp do paliw i innych usług, a także umożliwia otrzymanie zniżek na ponad 500 stacjach LOTOS w Polsce.

  • Fakturowanie zbiorcze dla całej floty
  • Redukcja kosztów
  • Zwiększone bezpieczeństwo i kontrola dla Ciebie i Twoich kierowców
  • Różnorodne kategoria zakupowe
  • Możliwość zakupu usług lub akcesoriów samochodowych

Szeroka sieć stacji paliw

Tankuj na ponad 500 stacjach LOTOS w Polsce.

Oferty rabatowe

Zdobądź zniżki na wszystkich stacjach LOTOS. Zaoszczędź 6 GR od stałej dziennej ceny na litrze benzyny, lub oleju napędowego i 3 GR na litrze LPG, lub 5% na myjni samochodowej i skorzystaj z dodatkowej 10% zniżki na oleje, smary i dodatki. Dodatkowo do 10 kwietnia 2022 skorzystaj z limitowanej oferty bez opłat za kartę i zarządzanie kontem.

Łatwiejsza obsługa

Uprość całą pracę administracyjną związaną z flotą dzięki zbiorczym fakturom dla całej floty.

Program lojalnościowy

Płać kartą LOTOS Biznes i zbieraj punkty w programie lojalnościowym LOTOS Navigator.

Monitorowanie pojazdów Carnet

Carnet zapewnia obniżenie kosztów eksploatacji, oszczędza czas i pracę administracyjną, zwiększa produktywność firmy w łatwiejszy i inteligentniejszy sposób…

Telematics

INFORMACJE NA TEMAT NASZYCH KART PALIWOWYCH – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI

W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje i odpowiedzieliśmy na kilka pytań:

Skorzystaj z naszego serwisu telefonicznego, abyśmy mogli do Ciebie oddzwonić lub przejdź do naszych informacji kontaktowych znajdujących się u dołu strony. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.

Aby móc korzystać z kart paliwowych, wystarczy, że wykonasz 5 kroków. Najpierw wprowadź ogólne informacje dotyczące Twojej firmy. Następnie przeprowadzana zostanie analiza zdolności kredytowej. Jeżeli nie zostaniesz odnaleziony przez nasz system wystarczy, że skontaktujesz się z naszym nowym działem obsługi klienta (+48 222 441256). W następnym kroku będziesz mógł dokonać indywidualnej konfiguracji swoich kart, a następnie, w razie potrzeby, dobrać dodatkowe usługi. Teraz wybierz preferowaną metodę płatności.

O karty paliwowe można z łatwością ubiegać się za pośrednictwem naszego systemu zamówień online.

Prosimy o przygotowanie następujących informacji: Numer NIP Twojej firmy, całkowite szacowane zużycie miesięczne, imię i nazwisko kierowcy lub numer tablicy rejestracyjnej oraz dane dotyczące płatności.

Wszystkie nasze karty paliwowe zostały zabezpieczone kodami PIN, dlatego nawet w przypadku ich zgubienia, nie poniesiesz żadnych strat. Koniec wysyłania swoich kierowców z gotówką, której nie jesteś w stanie zabezpieczyć. Ponadto, dysponujemy również systemem ochrony przed oszustwami, który w czasie rzeczywistym identyfikuje, a następnie zgłasza podejrzaną aktywność.

Prawdopodobnie najważniejszym powodem do korzystania z karty paliwowej jest uproszczona księgowość. Zamiast zbierania wszystkich rachunków, po prostu płacisz kartą, a na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz od nas jedną fakturę. Ponadto, w zależności od wybranego produktu, zyskujesz mnóstwo dodatkowych korzyści.

Zasadniczo każda osoba prowadząca działalność gospodarczą czy przedsiębiorstwo może ubiegać się o otrzymanie karty paliwowej FLEETCOR. Nie stosujemy minimalnych limitów zakupowych. Poza tym zapewniamy możliwość rezygnacji w dowolnym momencie, ponieważ w naszych umowach nie określamy sztywnych ram czasowych.

NASZE USŁUGI

Jako klient FLEETCOR możesz korzystać z wielu usług, które świadczymy na rzecz naszych klientów, zarówno w ramach pakietu podstawowego, jak i usług opcjonalnych.

Nasi klienci posiadający karty paliwowe mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez FLEETCOR, a także przeznaczonych dla posiadaczy kart. Tutaj dowiesz się więcej:

01

Tankowanie za taką samą cenę w całym regionie.

02

Zawsze dogodna oferta - z Twoją Kartą Shell FLEETCOR

03

Jesteśmy firmą specjalizującą się w bieżącym finansowaniu mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli należysz do tego grona, to nasz faktoring…

04

Czy środowisko naturalne jest dla Ciebie ważne? Dla nas również. Dlatego też oferujemy Ci opcję, która pomoże zmniejszyć emisję CO2 Twojej floty.

05

Aby mieć pewność, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji, zapewniamy Ci możliwość uzyskiwania samodzielnego,…

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

questions bg