Przejdź do treści
top

Shell Card – idealna karta paliwowa dla firm

Shell Card, to idealny środek płatniczy dla klientów biznesowych. Ta karta paliwowa klasy premium łączy w sobie jakość gwarantowaną przez firmę Shell z wyjątkowymi usługami, dzięki którym zarządzanie Twoją flotą stanie się łatwe i efektywne.

  • Zyskaj dostęp do ponad 38.000 stacji paliw w całej Europie
  • Zmniejsz ilość pracy biurowej
  • Oszczędzaj do 8 groszy od stałej dziennej ceny na litrze przy każdym tankowaniu
SKORZYSTAJ Z CAŁEGO MNÓSTWA KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY, KTÓRE ZYSKASZ STAWIAJĄC NA WYBÓR KARTY PALIWOWEJ SHELL CARD!
Kompleksowa sieć

Dzięki karcie Shell Card zatankujesz na ponad 400 stacjach paliwowych Shell w Polsce i ponad 500 stacjach partnerskich w Polsce - w całej Europie jest ich 38 000.

Jakość paliw jak u Formuły 1

Wysokiej jakości paliwa Shell pomagają chronić Twój silnik, zapewniając samochodowi jeszcze większą moc.

Oferty oszczędnościowe i kampanie

Dzięki karcie Shell Card skorzystasz nie tylko ze specjalnych warunków, ale także ze zmiennych ofert specjalnych.

Wyjątkowe usługi

Gwarancja najwyższej jakości usług Shell opiera się na doświadczeniu oraz wysokiej orientacji na klienta.

Spersonalizowana karta paliwowa

Wybierz ustawienia swojej karty Shell Card zgodnie z indywidualnymi potrzebami swojej firmy.

Shell Karta
- 8 groszy za litr*
*zniżka od stałej dziennej ceny
Lista kontrolna do Twojego zamówienia
  • Numer NIP Twojej firmy
  • Całkowite szacowane zużycie miesięczne
  • Imię i nazwisko kierowcy lub numer tablicy rejestracyjnej
  • Szczegóły dotyczące płatności
SKONFIGURUJ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB KARTĘ SHELL CARD
ZGODNIE Z TWOIMI INDYWIDUALNYMI WYMAGANIAMI

Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom Shell Card, masz swobodę wyboru.
Możesz w prosty sposób zdecydować, jak zamierzasz korzystać ze swojej nowej karty Shell Card. Proces ten możesz powtarzać dowolną ilość razy, dodając do swojego koszyka zakupowego karty, których Twoja flota potrzebuje.

ZA CO ZAMIERZASZ PŁACIĆ KARTĄ PALIWOWĄ?
GDZIE CHCIAŁBYŚ KORZYSTAĆ ZE SWOJEJ KARTY PALIWOWEJ?

USŁUGI OFEROWANE NASZYM KLIENTOM

Jako posiadacz karty Shell Card będziesz czerpał mnóstwo korzyści z oferowanych przez nas usług kompleksowych, takich jak:

W WYSZUKIWARCE STACJI FLEETCOR ZNAJDZIESZ INFORMACJE O WSZYSTKICH STACJACH SHELL ORAZ STACJACH PARTNERSKICH NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

Mapa online pomoże Ci znaleźć najbliższe stacje benzynowe, do których dostęp zapewnia Ci Twoja karta Shell Card. Zaplanuj i zoptymalizuj swoją trasę. Możesz bezpośrednio wyświetlić stacje akceptujące Twoją kartę oraz uzyskać informacje dotyczące adresu, numeru telefonu, wyboru paliw oraz godzin otwarcia.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE KARTY SHELL CARD FLEETCOR

Olej napędowy, różne rodzaje benzyny i LPG.

Tak. Wreszcie jest sposób, aby położyć kres dużej liczbie dokumentów i wydatków gotówkowych. Po zalogowaniu do naszego portalu samoobsługowego można szybko znaleźć wszystkie wydatki wg poszczególnych pracowników. Tylko jedna faktura do wszystkich operacji minimalizuje koszty administracyjne. To skuteczne podejście przynosi przejrzystość i minimalizuje czas spędzony nad rachunkowością.

Powinieneś wiedzieć, że: istnieje duża sieć i drogie paliwo, lub mała sieć i tańsze paliwo! Z kartami Shell łączysz w jedno bezpieczeństwo większej sieci z korzystniejszymi cenami istniejącymi na rynku.

Tak, z kartą Shell International można tankować w ponad 29 krajach europejskich.

Wystarczy kliknąć w „złóż wniosek teraz” i zamówić kartę paliwową. Twój wniosek przetworzymy w możliwie najkrótszym czasie tak, abyś uzyskał swoją kartę jak najszybciej.  Możesz się z nami skontaktować także bezpośrednio, pod numerem naszej linii dla nowych klientów: +48 22 244 1256.

Z kartą Shell na stacjach paliw Shell i partnerskich stacjach oprócz paliwa możecie Państwo kupić produkty i usługi takie jak olej, akcesoria samochodowe, serwis i mycie samochodów, opłaty za przejazd Eurotunelem lub opłaty za autostradę.

NASZE USŁUGI

Jako klient FLEETCOR możesz korzystać z wielu usług, które świadczymy na rzecz naszych klientów, zarówno w ramach pakietu podstawowego, jak i usług opcjonalnych.

Nasi klienci posiadający karty paliwowe mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez FLEETCOR, a także przeznaczonych dla posiadaczy kart. Tutaj dowiesz się więcej:

01

Mapa online stacji paliwowych Shell i partnerów karty Shell

02

ClubSmart Card, to program bonusowy przeznaczony dla wszystkich klientów FLEETCOR posiadających kartę Shell Card. W prosty sposób zbieraj punkty i…

03

Wszystkim naszym klientom posiadającym karty Shell Card zalecamy pobranie naszej aplikacji „Smart Navigator”.

04

Tankowanie za taką samą cenę w całym regionie.

05

Zawsze dogodna oferta - z Twoją Kartą Shell FLEETCOR

06

Jesteśmy firmą specjalizującą się w bieżącym finansowaniu mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli należysz do tego grona, to nasz faktoring…

07

Czy środowisko naturalne jest dla Ciebie ważne? Dla nas również. Dlatego też oferujemy Ci opcję, która pomoże zmniejszyć emisję CO2 Twojej floty.

08

Aby mieć pewność, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji, zapewniamy Ci możliwość uzyskiwania samodzielnego,…

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

questions bg