Przejdź do treści

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Olej napędowy, różne rodzaje benzyny i LPG.

Tak. Wreszcie jest sposób, aby położyć kres dużej liczbie dokumentów i wydatków gotówkowych. Po zalogowaniu do naszego portalu samoobsługowego można szybko znaleźć wszystkie wydatki wg poszczególnych pracowników. Tylko jedna faktura do wszystkich operacji minimalizuje koszty administracyjne. To skuteczne podejście przynosi przejrzystość i minimalizuje czas spędzony nad rachunkowością.

Powinieneś wiedzieć, że: istnieje duża sieć i drogie paliwo, lub mała sieć i tańsze paliwo! Z kartami Shell łączysz w jedno bezpieczeństwo większej sieci z korzystniejszymi cenami istniejącymi na rynku.

Tak, z kartą Shell International można tankować w ponad 29 krajach europejskich.

Wystarczy kliknąć w „złóż wniosek teraz” i zamówić kartę paliwową. Twój wniosek przetworzymy w możliwie najkrótszym czasie tak, abyś uzyskał swoją kartę jak najszybciej.  Możesz się z nami skontaktować także bezpośrednio, pod numerem naszej linii dla nowych klientów: +48 22 244 1256.

Z kartą Shell na stacjach paliw Shell i partnerskich stacjach oprócz paliwa możecie Państwo kupić produkty i usługi takie jak olej, akcesoria samochodowe, serwis i mycie samochodów, opłaty za przejazd Eurotunelem lub opłaty za autostradę.

Największa różnica między kartami Shell Single i Multi polega na możliwości tankowania Twoich pojazdów na stacjach partnerskich.

Zasadnicza różnica między Shell National i Shell International polega na możliwości zakupu paliwa, produktów i usług poza Polską. Shell International jest akceptowana w ponad 29 krajach europejskich.

Gdy tylko faktura jest dostępna, poinformujemy Cię o tym poprzez e-mail. Możesz ją przeglądać na swoim koncie na portalu samoobsługowym. Za opłatą istnieje również możliwość przesłania Ci faktury w formie papierowej pocztą.

NASZE GODZINY PRACY

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 8 a 17.

Jesteś już klientem FLEETCOR? Prosimy o skorzystanie z poniższych kanałów kontaktowych:

Chcesz zostać klientem FLEETCOR?

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: