Przejdź do treści
top

Karty paliwowe dla firm

Karty paliwowe dla firm FLEETCOR, to skrojone na miarę rozwiązanie dla Twojej firmowej floty w Polsce.

shellkarteMasz samochód służbowy w swojej firmie? Zatem to najwyższy czas, aby pomyśleć o karcie paliwowej firmy Shell lub LOTOS. Dzięki kartom paliwowym firmy Shell i LOTOS, możesz bez problemu zatankować, a także zakupić wiele przedmiotów i usług na stacjach paliw. W końcu masz wszystkie wydatki związane z kartą paliwową Shell na jednej fakturze, gotowej do księgowania. To samo dotyczy karty lotos. Duża korzyść dla Ciebie: nigdy więcej zbierania rachunków za paliwo i zarządzania nimi. Już nigdy nie stracisz rachunku za paliwo, a także łatwo odzyskasz zwrot VAT.

 


 

Bezpieczeństwo i kontrola

 

Tankkarten für FirmenJest jeszcze więcej korzyści, które można uzyskać dzięki kartom paliwowym Shell i LOTOS. Karty Shell mogą być używane nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Możesz również ustawić, które produkty można kupić za pomocą karty paliwowej. Daje to maksymalną kontrolę, nawet jeśli oddasz kartę paliwową swoim pracownikom. Dodatkowo każda karta jest zabezpieczona pinem.

 


 

Tankowanie i bezpieczeństwo

 

Tankkarten für FirmenKarty paliwowe Lotos jak i Shell mają stałą zniżkę na litr paliwa, dzięki czemu oszczędzasz przy każdym tankowaniu. Możesz tankować w dowolnym momencie. Z kartą Shell możesz zatrzymać się na 400 stacjach paliw Shell i ponad 500 stacjach partnerskich w Polsce i ponad 38000 stacji paliw w Europie. Karta LOTOS zapewnia zniżki na ponad 500 stacjach w Polsce. Szeroka sieć stacji paliw gwarantuje krótkie odległości pomiędzy stacjami.

 

 


 

Zdobądź odpowiednią kartę paliwową dla swojej firmy online.

 

Tankkarten für FirmenMożesz teraz łatwo zamówić karty paliwowe, wypełniając formularz wniosku online.

 

 

 


 

NASZA ORGANIZACJA

FLEETCOR jest firmą działającą na arenie międzynarodowej, posiadającą swoją siedzibę w USA.

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie garść faktów i liczb:


$2,6 miliarda dolarów

Dochód roczny

2 miliardy

Transakcji w ciągu roku

+800 tys.

Zadowolonych klientów

+8 tys.

Pracowników na całym świecie

WIĘCEJ NA TEMAT ORGANIZACJI
CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

questions bg