FLEETCOR Carnet

Przedstawiamy najnowszą wersję zaawansowanego systemu do monitorowania pojazdów
Zamówić

ROZWIĄZANIE, KTÓREMU MOŻNA ZAUFAĆ

Interesujemy się technologią i naszym priorytetem jest wspieranie firm wszystkich rozmiarów i optymalizować ich operację oraz koszty w dziedzinie zarządzania flotą samochodową. Więc połączyliśmy nasz świetny hardware, nowoczesną platformę chmurową i wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu flotą samochodową, reguł i różnych przepisów….urodziła się usługa FLLEETCOR Carnet.

JAK MOŻESZ KORZYSTAĆ Z NASZEGO ROZWIĄZANIA TELEMATYCZNEGO?

Oszczędzanie czasu z pracą administracyjną

Automatyczne generowanie ewidencji przebiegu pojazdu

Obniżenie kosztów eksploatacji

Pomagamy sprawnie zarządzać flotą klientów i przy niskich kosztach operacyjnych.

Lepsza obsługa
Klienta

Możliwość znalezienia najbliższego pojazdu do lokalizacji klienta, dzięki czemu będą mieli krótszy czas reakcji.

Obniżenie kosztów ubezpieczeń

Polisy ubezpieczeniowe dają klientom zniżki na korzystanie z systemu GPS i zainstalowania tego systemu.

Oszczędzanie na paliwie

Dzięki monitorowaniu prędkości, biegu jałowym i zwiększeniu zużyciu paliwa, klienci będą mogli zachować kontrolę, aby wydawać tylko to, co niezbędne.

Zwiększenie bezpieczeństwa

Monitorując ograniczenia prędkości i styl jazdy, klienci zachowują swoich kierowców i wszystkich na drodze w bezpieczeństwu.

Zwiększenie produktywności

Możliwość wykonywania zadań szybciej i bardziej aktywnie. Monitorowanie pracy kierowców oraz upewnienie się, że wykonują swoje zadania.

PROSTE KORZYSTANIE Z RÓŻNYCH TYPÓW ZARZĄDZEŃ

Już nie musisz siedzieć w biurze przed komputerem! Nasza usługa FLEETCOR Carnet działa w najbardziej nowoczesnej platformie chmurowej, dzięki której można mieć ciągle nadzór nad flotą samochodową i na bieżąco rozwiązywać wszystko, co jest potrzebne. Z jakiegokolwiek urządzenia, kiedykolwiek i skądkolwiek.

O nas

Zespół FLEETCOR to globalna firma zajmująca się płatnościami biznesowymi. Od swojego założenia w roku 2000 zespół uzyskał i wypracował szeroki wachlarz znanych marek kart paliwowych w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Afryce (np. CCS, CFN, FleetNet, Fuelman, Keyfuels, Mannatec, PPR i inne).

Członkiem grupy FLEETCOR jest spółka CCS Czeska spółka emitująca karty płatnicze z.o.o., która jest największym dostawcą kart paliwowych i usług monitoringu pojazdów firmowych w Republice Czeskiej i na Słowacji. W dziedzinie telematyki z własnym systemem Carnet świadczy usługi w chwili obecnej dla około 5000 klientów, dla których prowadzi obsługę ponad 60 000 jednostek GPS.

Do najbardziej znaczących klientów korzystających z telematycznego systemu Carnet należy np.:

Tabela opłat

Ceny netto
W przypadku, że korzystać naszą usługę za granicą, rozliczana jest opłata jednorazowa dynamiczna w miesiącu, kiedy została usługa korzystana za granicą. Kwota opłaty dynamicznej jest w wysokości 5 zł brutto za jednostkę. Opłata ta jest naliczana tylko jeden raz w miesiącu bez względu ile razy jest w miesiącu korzystana. Jeżeli jest usługa wykorzystana tylko na terenie Polski, oplata ta nie jest rozliczana.

System jest dostępny, bez konieczności instalacji, w przeglądarce sieci web lub w telefonie komórkowym.