Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników – sprawdź, jak o nie zadbać

Prowadzenie firmy to duża odpowiedzialność. Poza dbałością o finanse i każdy aspekt związany z działalnością, musimy także zatroszczyć się o godne warunki pracy zatrudnianych osób oraz ich bezpieczeństwo, za które właściciel firmy bezpośrednio odpowiada. Sposobów na jego zapewnienie jest wiele – warto skupić się na tych, które dodatkowo poprawiają prosperowanie całego przedsiębiorstwa. Doskonałym przykładem tego typu rozwiązań są karty euroShell Card, opracowane przez cieszącą się zaufaniem klientów od wielu lat firmę Shell. Ich stosowanie nie tylko poprawia poczucie bezpieczeństwa pracowników, ale pozwala obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstw i sprawować nad nimi kontrolę. Sprawdźmy, jak działają karty euroShell Card i co warto o nich wiedzieć.

Zawsze bezpiecznie

Karty euroShell Card to doskonały sposób na wprowadzenie do firmy poczucia bezpieczeństwa zarówno dla siebie, jak i zatrudnianych osób. Karty stanowią świetną alternatywę dla transakcji gotówkowych, które wiążą się z dużym ryzykiem.Umożliwiają zakup paliwa na stacjach Shell oraz stacjach partnerskich, jak również zakup innych produktów oraz usług.

Samo korzystanie z kart jest bardzo wygodne – działają na zasadach podobnych do kart płatniczych, są zabezpieczone indywidualnym hasłem PIN, a w przypadku utraty karty istnieje możliwość jej zastrzeżenia. Mogą zostać przypisane zarówno do poszczególnych pracowników, jak i konkretnych pojazdów. Posiadanie karty paliwowej euroShell Card umożliwia pracownikom wygodne dokonywanie potrzebnych zakupów zarówno na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami. Punkty akceptujące karty znajdują się aż w 31 krajach europejskich. Dzięki temu pracownicy nie muszą nosić przy sobie dużych sum pieniędzy.

Zawsze pod kontrolą

Karty euroShell Card zapewniają poczucie bezpieczeństwa nie tylko pracownikom, ale także ich pracodawcom. Niezależnie od tego, w jakim miejscu znajdują się zatrudniane przez nich osoby, przez cały czas mogą oni kontrolować, w jaki sposób są wydawane ich pieniądze oraz w razie konieczności wprowadzać stosowne ograniczenia zarówno co do wysokości kolejnych transakcji jaki czasu oraz miejsca ich realizacji. Korzystanie z kart może zostać ograniczone wyłącznie do zakupu paliwa przez pracowników lub rozszerzone na inne produkty i usługi dostępne na stacjach Shell oraz stacjach partnerskich (artykuły spożywcze, myjnie, itp.).

Każda transakcja, opiewająca nawet na niewielką sumę, pozostaje do wglądu pracodawcy. Ponadto otrzymuje on dostęp do całej dokumentacji w formie online, dzięki czemu może w sposób niezwykle wygodny monitorować wszystkie koszty związane z prowadzeniem firmy za pośrednictwem łatwego w obsłudze serwisu Self-Serve Portal. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorca zyskuje poczucie bezpieczeństwa finansowego, a jego wydatki są przez cały czas kontrolowane.

Dzięki kartom euroShell Card wszystkie koszty stają się celowe i zaplanowane, nie ma mowy o żadnych przypadkowych wydatkach. Korzystanie z kart wiąże się też z możliwością odroczenia spłaty należnego zobowiązania, co umożliwia właścicielom swobodne zarządzanie budżetem, w sposób zgodny z aktualną sytuacją finansową firmy.

 

 

Wyłączenie akceptacji płatności kartami Shell na bramkach we Francji

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2018 akceptacja kart flotowych Shell na bramkach autostradowych oraz w tunelach we Francji zostanie wyłączona.

Program Clean Advantage™ - krok we właściwym kierunku

Firma FLEETCOR dołączyła do miedzynarodowego programu Clean Advantage™, który pomaga zmniejszyć emisję CO2 dzięki certyfikowanym projektom, takim jak lokalne sadzenie drzew, rekultywacja terenu lub alternatywne wsparcie energetyczne.

Kontrola pracowników – złośliwość czy konieczność?

Nikt z nas nie lubi być kontrolowanym. Kontrola kojarzy się bowiem najczęściej z brakiem zaufania lub niesłusznymi podejrzeniami. W zakładach pracy kontrola szefa niejednokrotnie wywołuje atak paniki wśród podwładnych, obawiających się konsekwencji będących jej wynikiem i często jest postrzegana jako wyraz złej woli lub po prostu złośliwości.

Tniemy koszty – poznaj metody, które pozwolą Ci zredukować firmowe wydatki.

Kwestia oszczędności w działalności przedsiębiorstwa to popularny temat. Nie ma w tym nic dziwnego - szukanie oszczędności pochłania dużą część naszego czasu i energii zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jak oszczędzać na paliwie?

Niezależnie od aktualnych cen paliwa, kierowcy zawsze szukają nowych możliwości oszczędzania. Dotyczy to zarówno kierowców zawodowych, jak i podróżujących sporadycznie. Problem staje się jeszcze istotniejszy dla właścicieli firm transportowych, którzy nieraz muszą zarządzać całą flotą i a oszczędność na paliwie stanowi istotny punkt w całym przedsięwzięciu.

Stacje benzynowe Shell w Polsce

Marka Shell to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się wydobyciem, przetwórstwem i sprzedażą gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Powstała już w XIX wieku, natomiast na rynek polski weszła w 1992 roku.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników – sprawdź, jak o nie zadbać

Prowadzenie firmy to duża odpowiedzialność. Poza dbałością o finanse i każdy aspekt związany z działalnością, musimy także zatroszczyć się o godne warunki pracy zatrudnianych osób oraz ich bezpieczeństwo, za które właściciel firmy bezpośrednio odpowiada.

Karty paliwowe euroShell Card – korzystaj w kraju i w Europie

Kontrola kosztów zakupu paliwa w przypadku firm zajmujących się transportem poza granice kraju jest mocno utrudniony. Zatrudniani kierowcy mają możliwość wyboru miejsca jego zakupu, a ich wybór nie zawsze jest korzystny dla budżetu firmy, dla której pracują. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt bezpieczeństwa, który w przypadku transakcji gotówkowych w czasie dalekich tras zostaje mocno obniżony.

Prowadzisz małą firmę? Poznaj rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu!

Czuwanie nad budżetem niewielkiego przedsiębiorstwa jest równie a może nawet bardziej absorbujące i wymagające, niż kontrola finansów dużej firmy. Jakiekolwiek straty finansowe są bowiem dla małych firm bardzo mocno odczuwalne.

Znajdź sposób na kontrolę wydatków w Twojej firmie

Kontrola wydatków jest bardzo ważnym aspektem prowadzenia działalności. Śledzenie tego, w jaki sposób wydajemy firmowe pieniądze, pomaga kontrolować budżet i wprowadzać potrzebne w tym zakresie zmiany.