Przejdź do treści
top

Bez względu na to, skąd - nadal Państwa wspieramy!

/

Trzymamy się razem. FLEETCOR jest ciągle dostępny!

Nadal w pełni oferujemy wszystkie nasze usługi i wsparcie dla Państwa.

 

Obecna sytuacja kryzysowa wymaga maksimum od każdego z nas.

Wykazanie spójności i wytrzymałości nigdy nie było ważniejsze niż w obecnej sytuacji. Dlatego naszą ambicją jest dalsze wspieranie Państwa poprzez zapewnienie ciągłości naszych usług.

 

Razem stoimy w obliczu pandemii COVID-19, która ma wpływ na nasze rodziny, nasze firmy i nasz styl życia. We FLEETCOR podjęliśmy również pewne środki ostrożności, aby chronić naszych pracowników. Większość działów pracuje z domu.

W ten sposób możemy mieć pewność, że będziemy do Państwa dyspozycji w jakichkolwiek  okolicznościach.

 

  • OBSŁUGA KLIENTA

Wszyscy nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji! Prosimy o kontakt telefoniczny albo e-mailowy pod adresem obslugaklienta@fleetcor.pl.

 

  • PORTAL KLIENTA SELF-SERVE:

Portal klienta Self-Serve jest wciąż dostępny dla naszych klientów. Mogą Państwo całodobowo zarządzać swoim kontem i przęglądać informacje dotyczącą kart paliwowych. Aby się zalogować, prosimy kliknąć tutaj

 

  • NASZE PRODUKTY:

Mogą Państwo nadal bez ograniczeń korzystać z kart paliwowych Shell. W przypadku jakichkolwiek zmian natychmiast Państwa poinformujemy.

 

  • WSPARCIE NOWYCH KLIENTÓW:

Również nasz zespół odpowiadający na wszystkie pytania lub wątpliwości nowych klientów jest do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt pod adresem nowyklient@fleetcor.pl.

 

Będziemy nadal przestrzegać rad naszego rządu i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W razie jakichkolwiek zmian informacja będzie dostępna dla Państwa na naszej stronie internetowej. Zwłaszcza w obecnej sytuacji przejrzystość i natychmiastowe informowanie o aktualnych zmianach jest dla nas bardzo ważne.

 

TRZYMAJMY SIĘ RAZEM I POKONAJMY KRYZYS RAZEM!

 

Zespół FLEETCOR

AKTUALNOŚCI FLEETCOR
– BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nowa wersja portalu klienta - MyFLEETCOR

Przygotowaliśmy prostszą i bardziej czytelną wersję portal klienta MyFLEETCOR, dzięki któremu wydatki na paliwo będą pod kontrolą.

Szczegóły

PODRÓŻOWANIE W SPOSÓB PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA? - PROGRAM CLEAN ADVANTAGE

Firma FLEETCOR dołączyła do miedzynarodowego programu Clean Advantage™, który pomaga zmniejszyć emisję CO2 dzięki certyfikowanym projektom, takim jak lokalne sadzenie drzew, rekultywacja terenu lub alternatywne wsparcie energetyczne.

Szczegóły

Bez względu na to, skąd - nadal Państwa wspieramy!

Trzymamy się razem. FLEETCOR jest ciągle dostępny! Nadal w pełni oferujemy wszystkie nasze usługi i wsparcie dla Państwa.

Szczegóły

Faktoring od Monevii - otrzymaj gotówkę z wystawionych faktur szybciej

Nowatorskie rozwiązania – tak znaczące w dzisiejszym świecie biznesu – inspirują i mobilizują do rozwoju.

Szczegóły

Znajdujemy się pod nowym adresem

Informujemy, że od 23. 09. 2019 znajdujemy się pod nowym adresem: Generation Park Z, ul.Towarowa 28, 00-839 Warszawa

Szczegóły
bg
CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

Do not mark
questions bg
744295018