Prowadzisz małą firmę? Poznaj rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu!

Czuwanie nad budżetem niewielkiego przedsiębiorstwa jest równie a może nawet bardziej absorbujące i wymagające, niż kontrola finansów dużej firmy. Jakiekolwiek straty finansowe są bowiem dla małych firm bardzo mocno odczuwalne. Z tego względu warto stawiać przede wszystkim na dokładną kontrolę ponoszonych kosztów i w ten sposób dbać o płynność finansową w przedsiębiorstwie. Rozwiązaniem, które wychodzi naprzeciw tego typu potrzebom są karty paliwowe euroShell Card - wprost idealne dla małych firm. Poznajmy mechanizm ich działania.

Jakie możliwości stwarzają karty paliwowe euroShell Card?

Karty paliwowe euroShell Card, dostępne w ofercie firmy FLEETCOR, powstały z myślą o małych przedsiębiorstwach jako narzędzie umożliwiające sprawną kontrolę wydatków i znaczne obniżanie kosztów prowadzenia działalności. Są przeznaczone dla wszystkich firm, bez względu na liczebność floty, którą dysponują, a korzyści z ich używania, są odczuwalne nawet w przypadku posiadania wyłącznie jednego samochodu.

Karty Shell mogą zostać również przypisane także do samochodów ciężarowych. Dzięki temu mogą z nich korzystać wszyscy przedsiębiorcy - bez względu na rodzaj i skalę prowadzonej działalności i zakres świadczonych usług. Karty euroShell Card, zgodnie ze swoją nazwą, umożliwiają zakup paliwa na stacjach firmy Shell oraz stacjach partnerskich w kraju i poza jego granicami (karty są akceptowane w ponad 30 krajach europejskich).Zapewniają też dostęp do produktów i usług oferowanych przez markę Shell (produkty przeznaczone do samochodów, usługi samochodowe, artykuły spożywcze), często w bardzo atrakcyjnych cenach promocyjnych.

To, ile dokładnie możemy zaoszczędzić przy użyciu omawianych kart, można w bardzo prosty i szybki sposób sprawdzić korzystając z praktycznego kalkulatora kosztów, który jest dostępny online. Poza tym korzystanie z kart stwarza możliwość odroczenia terminu spłaty, co w wielu przypadkach okazuje się być niezwykle przydatne.

Komfort i wygoda użytkowania

W związku z tym, że kontrola wydatków odgrywa kluczową rolę, korzystając z wieloletniego doświadczenia, specjaliści marki Shell opracowali szereg udogodnień, pozwalających przedsiębiorcom na monitorowanie dokonywanych transakcji w sposób prosty i wygodny. Zarządzanie kartami, bez względu na ich ilość, odbywa się za pośrednictwem jednego konta dostępnego w portalu Self-Serve, dostępnym przez całą dobę.

Każda karta posiada praktyczne funkcje, dzięki którym klient może decydować o tym, gdzie, co i za jaką kwotę kupują jego kierowcy. Rozwiązanie pozwala również na ustalenie m.in. zakresu usług i produktów dodatkowych realizowanych z użyciem karty, wybór konkretnej stacji, na której będzie akceptowana oraz przypisanie jej do kierowcy lub wybranego pojazdu. Do dyspozycji przedsiębiorcy pozostają sprawozdania oraz faktury uwzględniające każdą, nawet pojedynczą transakcję - bez względu na jej wysokość. Dostęp do dokumentów w wersji online znacznie ułatwia księgowanie wydatków oraz stanowi podstawę ubiegania się o zwrot podatku VAT. Aby wyszukiwanie poszczególnych płatności było jeszcze łatwiejsze, elektroniczne faktury zostały wzbogacone o praktyczną wyszukiwarkę.

Korzystanie z kart paliwowych wiąże się z dużym poczuciem bezpieczeństwa - z całą pewnością większym, niż ma to miejsce w przypadku transakcji gotówkowych. Aby zarządzanie kartami, a tym samym finansami własnej firmy, odbywało się bez żadnych zakłóceń, do dyspozycji klienta pozostaje profesjonalne biuro obsługi. Kompetentni konsultanci pomogą rozwiązać każdy problem. Biorąc pod uwagę wszystkie cechy kart paliwowych euroShell Card, nie sposób nie nazwać ich rozwiązaniem wprost idealnym dla każdej firmy, również dla małych przedsiębiorstw.

 

Wyłączenie akceptacji płatności kartami Shell na bramkach we Francji

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2018 akceptacja kart flotowych Shell na bramkach autostradowych oraz w tunelach we Francji zostanie wyłączona.

Program Clean Advantage™ - krok we właściwym kierunku

Firma FLEETCOR dołączyła do miedzynarodowego programu Clean Advantage™, który pomaga zmniejszyć emisję CO2 dzięki certyfikowanym projektom, takim jak lokalne sadzenie drzew, rekultywacja terenu lub alternatywne wsparcie energetyczne.

Kontrola pracowników – złośliwość czy konieczność?

Nikt z nas nie lubi być kontrolowanym. Kontrola kojarzy się bowiem najczęściej z brakiem zaufania lub niesłusznymi podejrzeniami. W zakładach pracy kontrola szefa niejednokrotnie wywołuje atak paniki wśród podwładnych, obawiających się konsekwencji będących jej wynikiem i często jest postrzegana jako wyraz złej woli lub po prostu złośliwości.

Tniemy koszty – poznaj metody, które pozwolą Ci zredukować firmowe wydatki.

Kwestia oszczędności w działalności przedsiębiorstwa to popularny temat. Nie ma w tym nic dziwnego - szukanie oszczędności pochłania dużą część naszego czasu i energii zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jak oszczędzać na paliwie?

Niezależnie od aktualnych cen paliwa, kierowcy zawsze szukają nowych możliwości oszczędzania. Dotyczy to zarówno kierowców zawodowych, jak i podróżujących sporadycznie. Problem staje się jeszcze istotniejszy dla właścicieli firm transportowych, którzy nieraz muszą zarządzać całą flotą i a oszczędność na paliwie stanowi istotny punkt w całym przedsięwzięciu.

Stacje benzynowe Shell w Polsce

Marka Shell to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się wydobyciem, przetwórstwem i sprzedażą gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Powstała już w XIX wieku, natomiast na rynek polski weszła w 1992 roku.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników – sprawdź, jak o nie zadbać

Prowadzenie firmy to duża odpowiedzialność. Poza dbałością o finanse i każdy aspekt związany z działalnością, musimy także zatroszczyć się o godne warunki pracy zatrudnianych osób oraz ich bezpieczeństwo, za które właściciel firmy bezpośrednio odpowiada.

Karty paliwowe euroShell Card – korzystaj w kraju i w Europie

Kontrola kosztów zakupu paliwa w przypadku firm zajmujących się transportem poza granice kraju jest mocno utrudniony. Zatrudniani kierowcy mają możliwość wyboru miejsca jego zakupu, a ich wybór nie zawsze jest korzystny dla budżetu firmy, dla której pracują. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt bezpieczeństwa, który w przypadku transakcji gotówkowych w czasie dalekich tras zostaje mocno obniżony.

Prowadzisz małą firmę? Poznaj rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu!

Czuwanie nad budżetem niewielkiego przedsiębiorstwa jest równie a może nawet bardziej absorbujące i wymagające, niż kontrola finansów dużej firmy. Jakiekolwiek straty finansowe są bowiem dla małych firm bardzo mocno odczuwalne.

Znajdź sposób na kontrolę wydatków w Twojej firmie

Kontrola wydatków jest bardzo ważnym aspektem prowadzenia działalności. Śledzenie tego, w jaki sposób wydajemy firmowe pieniądze, pomaga kontrolować budżet i wprowadzać potrzebne w tym zakresie zmiany.