Karty paliwowe euroShell Card – korzystaj w kraju i w Europie

Kontrola kosztów zakupu paliwa w przypadku firm zajmujących się transportem poza granice kraju jest mocno utrudniony. Zatrudniani kierowcy mają możliwość wyboru miejsca jego zakupu, a ich wybór nie zawsze jest korzystny dla budżetu firmy, dla której pracują. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt bezpieczeństwa, który w przypadku transakcji gotówkowych w czasie dalekich tras zostaje mocno obniżony.

Aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko podczas podróży po Europie, a przy tym przez cały czas monitorować wysokość wydatków na zakup paliwa, jakie ponosi firma, warto rozważyć skorzystanie z jedynego w swoim rodzaju rozwiązania przygotowanego przez FLEETCOR – kart paliwowych euroShell Card Co można dzięki nim zyskać?

Karta paliwowa euroShell Card zawsze „po drodze”

Karty euroShell Card umożliwiają zakup paliwa (i wielu innych produktów) oraz korzystanie z usług dostępnych na stacjach firmy Shell, a także na stacjach partnerskich. Sieć punktów akceptacji obejmuje aż 400 stacji benzynowych na terenie naszego kraju oraz 31 państw europejskich – łącznie ponad 20 000 miejsc, w których można skorzystać z karty paliwowej. Ta imponująca liczba sprawia, że bez względu na miejsce, w którym się znajduje kierowca lub do którego zmierza, może dokonać zakupu paliwa w sposób zgodny z oczekiwaniami pracodawcy i korzystny pod względem finansowym dla jego firmy. Mamy więc do czynienia z korzyścią obopólną – korzysta kierowca, unikając niepotrzebnych zmartwień oraz przedsiębiorstwo, niwelując ryzyko poniesienia zbyt wysokich kosztów utrzymania floty.

Lokalizację stacji Shell oraz punktów partnerskich można szybko i wygodnie sprawdzić za pomocą komputera stacjonarnego lub, przenośnego urządzenia mobilnego. Pozwala to w prosty sposób zaplanować podróż z uwzględnieniem położenia miejsc, w których można skorzystać z karty. Ze względu na wysoki poziom zaufania klientów, jakim może poszczycić się firma Shell, gwarancję bezpieczeństwa, a także najwyższą jakość produktów i usług, korzystając z proponowanych przez nią kart paliwowych zawsze mamy pewność dobrego zakupu.

Wygoda i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników

Korzystanie z kart Shell Card to synonim wygody oraz znacznego obniżenia kosztów zakupu paliwa - bez względu na liczebność floty, którą dysponuje nasza firma. Karta zapewnia również przedsiębiorcom nieograniczoną możliwość kontroli wydatków bez względu na miejsce, w którym znajdują się ich pracownicy - zarówno w kraju, jak i poza granicami. Dzięki wygodnemu w użytkowaniu portalowi Self-Serve zarządzanie kartami (bez względu na ich ilość) odbywa się za pomocą jednego konta przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Do dyspozycji klienta są rzetelne raporty oraz szczegółowe faktury dostępne w formie elektronicznej lub na życzenie przedsiębiorcy – w tradycyjnej wersji papierowej. Dokumenty te zawierają wszystkie szczegóły związane z korzystaniem z karty (odnotowywana jest każda, nawet najmniejsza transakcja, bez względu na wysokość), które pozwalają przedsiębiorcy kontrolować każdego z pracowników. W razie zauważenia ewentualnych nieprawidłowości w każdej chwili istnieje możliwość wprowadzenia stosownych ograniczeń.

Z używaniem kart paliwowych euroShell Card związany jest znacznie większy zakres bezpieczeństwa niż ma to miejsce w przypadku transakcji gotówkowych. Każda z kart posiada własny kod PIN, który uniemożliwia posługiwanie się nią osobom niepożądanym. Poza tym w przypadku jej utraty istnieje możliwość zastrzeżenia karty, co znacznie ogranicza ryzyko związane z kradzieżą zgromadzonych na niej środków czy też koniecznością spłaty zobowiązań zaciągniętych przez osobę nieupoważnioną.

 

Wyłączenie akceptacji płatności kartami Shell na bramkach we Francji

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2018 akceptacja kart flotowych Shell na bramkach autostradowych oraz w tunelach we Francji zostanie wyłączona.

Program Clean Advantage™ - krok we właściwym kierunku

Firma FLEETCOR dołączyła do miedzynarodowego programu Clean Advantage™, który pomaga zmniejszyć emisję CO2 dzięki certyfikowanym projektom, takim jak lokalne sadzenie drzew, rekultywacja terenu lub alternatywne wsparcie energetyczne.

Kontrola pracowników – złośliwość czy konieczność?

Nikt z nas nie lubi być kontrolowanym. Kontrola kojarzy się bowiem najczęściej z brakiem zaufania lub niesłusznymi podejrzeniami. W zakładach pracy kontrola szefa niejednokrotnie wywołuje atak paniki wśród podwładnych, obawiających się konsekwencji będących jej wynikiem i często jest postrzegana jako wyraz złej woli lub po prostu złośliwości.

Tniemy koszty – poznaj metody, które pozwolą Ci zredukować firmowe wydatki.

Kwestia oszczędności w działalności przedsiębiorstwa to popularny temat. Nie ma w tym nic dziwnego - szukanie oszczędności pochłania dużą część naszego czasu i energii zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jak oszczędzać na paliwie?

Niezależnie od aktualnych cen paliwa, kierowcy zawsze szukają nowych możliwości oszczędzania. Dotyczy to zarówno kierowców zawodowych, jak i podróżujących sporadycznie. Problem staje się jeszcze istotniejszy dla właścicieli firm transportowych, którzy nieraz muszą zarządzać całą flotą i a oszczędność na paliwie stanowi istotny punkt w całym przedsięwzięciu.

Stacje benzynowe Shell w Polsce

Marka Shell to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się wydobyciem, przetwórstwem i sprzedażą gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Powstała już w XIX wieku, natomiast na rynek polski weszła w 1992 roku.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników – sprawdź, jak o nie zadbać

Prowadzenie firmy to duża odpowiedzialność. Poza dbałością o finanse i każdy aspekt związany z działalnością, musimy także zatroszczyć się o godne warunki pracy zatrudnianych osób oraz ich bezpieczeństwo, za które właściciel firmy bezpośrednio odpowiada.

Karty paliwowe euroShell Card – korzystaj w kraju i w Europie

Kontrola kosztów zakupu paliwa w przypadku firm zajmujących się transportem poza granice kraju jest mocno utrudniony. Zatrudniani kierowcy mają możliwość wyboru miejsca jego zakupu, a ich wybór nie zawsze jest korzystny dla budżetu firmy, dla której pracują. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt bezpieczeństwa, który w przypadku transakcji gotówkowych w czasie dalekich tras zostaje mocno obniżony.

Prowadzisz małą firmę? Poznaj rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu!

Czuwanie nad budżetem niewielkiego przedsiębiorstwa jest równie a może nawet bardziej absorbujące i wymagające, niż kontrola finansów dużej firmy. Jakiekolwiek straty finansowe są bowiem dla małych firm bardzo mocno odczuwalne.

Znajdź sposób na kontrolę wydatków w Twojej firmie

Kontrola wydatków jest bardzo ważnym aspektem prowadzenia działalności. Śledzenie tego, w jaki sposób wydajemy firmowe pieniądze, pomaga kontrolować budżet i wprowadzać potrzebne w tym zakresie zmiany.