Znajdź sposób na kontrolę wydatków w Twojej firmie

Kontrola wydatków jest bardzo ważnym aspektem prowadzenia działalności. Śledzenie tego, w jaki sposób wydajemy firmowe pieniądze, pomaga kontrolować budżet i wprowadzać potrzebne w tym zakresie zmiany. Nie zawsze jednak kontrolowanie kosztów jest łatwe. W przypadku, kiedy przedsiębiorstwo zatrudnia kilku pracowników, którzy dokonują niezbędnych zakupów poza granicami kraju prowadzenie owej kontroli staje się jeszcze trudniejsze. Specjaliści firmy Shell opracowali narzędzie, które pomaga właścicielom firm chcącym monitorować ponoszone wydatki. To karty euroShell Card. W jaki sposób pomagają kontrolować koszty prowadzenia firmy?

Zakupy w nowoczesnym wydaniu

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga zastosowania różnych rozwiązań wdrażanych równocześnie na kilku płaszczyznach. W związku z tym przedsiębiorca musi wykazać się nie tylko dużym doświadczeniem, ale również do angażowania się w prowadzone działania. Nie dziwi więc fakt, że wielu właścicieli firm poszukuje sposobów na ułatwienie sobie zarządzania firmą. Tej potrzebie wyszła naprzeciw ciesząca się ogromnym zaufaniem klientów firma Shell, opracowując wyjątkowe karty Shell Card. Korzystanie z nich pomaga w łatwy i wygodny sposób kontrolować wydatki ponoszone na zakup paliwa.

Karty uprawniają do zakupu paliwa i innych produktów dostępnych na stacjach Shell oraz stacjach partnerskich w atrakcyjnych cenach, pozwalających skutecznie zredukować ponoszone koszty. Dla stałych i nowych klientów przygotowywane są promocje oraz rabaty, które dodatkowo obniżają wydatki przedsiębiorców. Posługiwanie się kartami jest proste, a szeroka sieć punktów akceptujących sprawia, że również bardzo wygodne. Korzystanie z kart euroShell Card jest korzystne zarówno dla pracodawców, jak i zatrudnianych przez nich pracowników.

Kontrola na najwyższym poziomie

Karty euroShell Card to sprawdzony sposób na kontrolę ponoszonych kosztów. Każda transakcja zawierana przy użyciu karty zostaje odnotowana, pojawia się na koncie służącym do zarządzania nią i jest dostępna dla przedsiębiorcy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu w serwisie Self-Serve Portal. Pozwala to właścicielowi na nieograniczony wgląd w wydatki ponoszone przez firmę, bez względu na to, ilu pracowników korzysta z kart i gdzie dokonują zakupów.

W razie konieczności, przedsiębiorca może wprowadzić stosowne ograniczenia dotyczące zarówno kwoty zakupów, jak i miejsca ich realizacji. Może ograniczyć realizację karty wyłącznie do zakupu paliwa lub rozszerzyć ją na inne produkty i usługi dostępne na stacjach Shell oraz stacjach partnerskich. Ograniczenia można wprowadzić także w zakresie miejsca przeznaczonego na zakup paliwa. Przedsiębiorca może sam zdecydować, gdzie jego pracownicy powinni dokonać zakupu, a zaplanowanie całej trasy w taki sposób, aby było to możliwe, ułatwia dodatkowa usługa Fuel Station Locator dostępna w serwisie Self-Serve Portal. Nawet jeśli kierowcy wyjeżdżają w dalekie trasy, przez cały czas ich wydatki są na bieżąco monitorowane przez pracodawcę, co pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych i trudnych sytuacji, zwiększając tym samym poczucie bezpieczeństwa u obu stron.

Z kartami euroShell Card nie ma miejsca na żaden niepotrzebny i niezaplanowany wydatek. Samo księgowanie kosztów, dzięki dostępowi do całej dokumentacji w formie online, staje się wyjątkowo proste i wygodne. Nowoczesne rozwiązania firmy Shell to sprawdzony sposób na zarządzanie budżetem swojej firmy bez względu na jej wielkość, ponieważ korzystanie z kart jest opłacalne nawet w przypadku posiadania wyłącznie jednego samochodu.

 

Wyłączenie akceptacji płatności kartami Shell na bramkach we Francji

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2018 akceptacja kart flotowych Shell na bramkach autostradowych oraz w tunelach we Francji zostanie wyłączona.

Program Clean Advantage™ - krok we właściwym kierunku

Firma FLEETCOR dołączyła do miedzynarodowego programu Clean Advantage™, który pomaga zmniejszyć emisję CO2 dzięki certyfikowanym projektom, takim jak lokalne sadzenie drzew, rekultywacja terenu lub alternatywne wsparcie energetyczne.

Kontrola pracowników – złośliwość czy konieczność?

Nikt z nas nie lubi być kontrolowanym. Kontrola kojarzy się bowiem najczęściej z brakiem zaufania lub niesłusznymi podejrzeniami. W zakładach pracy kontrola szefa niejednokrotnie wywołuje atak paniki wśród podwładnych, obawiających się konsekwencji będących jej wynikiem i często jest postrzegana jako wyraz złej woli lub po prostu złośliwości.

Tniemy koszty – poznaj metody, które pozwolą Ci zredukować firmowe wydatki.

Kwestia oszczędności w działalności przedsiębiorstwa to popularny temat. Nie ma w tym nic dziwnego - szukanie oszczędności pochłania dużą część naszego czasu i energii zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jak oszczędzać na paliwie?

Niezależnie od aktualnych cen paliwa, kierowcy zawsze szukają nowych możliwości oszczędzania. Dotyczy to zarówno kierowców zawodowych, jak i podróżujących sporadycznie. Problem staje się jeszcze istotniejszy dla właścicieli firm transportowych, którzy nieraz muszą zarządzać całą flotą i a oszczędność na paliwie stanowi istotny punkt w całym przedsięwzięciu.

Stacje benzynowe Shell w Polsce

Marka Shell to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się wydobyciem, przetwórstwem i sprzedażą gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Powstała już w XIX wieku, natomiast na rynek polski weszła w 1992 roku.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników – sprawdź, jak o nie zadbać

Prowadzenie firmy to duża odpowiedzialność. Poza dbałością o finanse i każdy aspekt związany z działalnością, musimy także zatroszczyć się o godne warunki pracy zatrudnianych osób oraz ich bezpieczeństwo, za które właściciel firmy bezpośrednio odpowiada.

Karty paliwowe euroShell Card – korzystaj w kraju i w Europie

Kontrola kosztów zakupu paliwa w przypadku firm zajmujących się transportem poza granice kraju jest mocno utrudniony. Zatrudniani kierowcy mają możliwość wyboru miejsca jego zakupu, a ich wybór nie zawsze jest korzystny dla budżetu firmy, dla której pracują. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt bezpieczeństwa, który w przypadku transakcji gotówkowych w czasie dalekich tras zostaje mocno obniżony.

Prowadzisz małą firmę? Poznaj rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu!

Czuwanie nad budżetem niewielkiego przedsiębiorstwa jest równie a może nawet bardziej absorbujące i wymagające, niż kontrola finansów dużej firmy. Jakiekolwiek straty finansowe są bowiem dla małych firm bardzo mocno odczuwalne.

Znajdź sposób na kontrolę wydatków w Twojej firmie

Kontrola wydatków jest bardzo ważnym aspektem prowadzenia działalności. Śledzenie tego, w jaki sposób wydajemy firmowe pieniądze, pomaga kontrolować budżet i wprowadzać potrzebne w tym zakresie zmiany.