Stacje benzynowe Shell w Polsce

Marka Shell to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się wydobyciem, przetwórstwem i sprzedażą gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Powstała już w XIX wieku, natomiast na rynek polski weszła w 1992 roku. Jej działalność obejmuje przede wszystkim biznes retail, czyli rynek detaliczny. Obecnie funkcjonuje ponad 40 000 stacji paliw Shell na świecie oraz więcej niż 10 000 stacji partnerskich, co sprawia, iż stanowią one jedną z największych sieci. W Polsce obejmuje powyżej 400 punktów, które rozmieszczone są na obszarze całego kraju. Oferują one różnorodne usługi, począwszy od tradycyjnej sprzedaży paliwa, przez myjnie pojazdów, aż po punkty gastronomiczne i sklepy.

Produkty Shell

Stacje Shell stanowią 6,2% rynku paliwowego w Polsce, który jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej. Produktem flagowym są dostępne w sprzedaży od 2000 roku paliwa wzbogacane, znane pod nazwą Shell V-Power. W 2012 roku tradycyjne paliwa zostały zastąpione przez odmiany ekonomiczne Shell FuelSave95 oraz Shell FuelSave Diesel. W dziedzinie olejów wyjątkowo popularny na rynku jest Shell Helix, który wykorzystuje innowacyjną technologię PurePlus. Olej ten, dostępny od 2014 roku, zdobył kilka nagród, na czele z prestiżowym Laurem Klienta przyznawanym przez użytkowników najpopularniejszym produktom w Polsce.

Karta euroShell Card

Z pewnością mocną stroną oferty tego przedsiębiorstwa jest karta paliwowa euroShell Card. Dzięki niej firmy mają możliwość niezwykle sprawnie i bezpiecznie zakupić paliwo. Rozwiązanie to ma na celu przede wszystkim zmniejszenie kosztów paliwa, ograniczenie czasu, jaki przeznaczany jest na jego zakup i wszelkie rozliczenia finansowe z tym związane oraz zabezpieczenie przed ewentualnymi oszustwami. Strona praktyczna została tu połączona z bezpieczeństwem, co ma szczególne znaczenie na trasie.

Dodatkowo można zdalnie sprawować pieczę nad wszelkimi aktywnościami związanymi z ową kartą. Kontrola ta odbywa się poprzez portal Self-Serve we FleetCor, który 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu umożliwia zarządzanie kontem i kartami. Usługi drogowe Shell obejmują takie kwestie jak pomoc drogowa, zwrot podatku, opłaty drogowe, a także myjnie samochodowe i parkingi. Shell jako jedna z największych marek w swej branży w Europie pragnie być jak najbliżej klienta i zdaje sobie sprawę z tego, że tylko uczciwą ofertą może zdobyć jego zaufanie. Świadczą o tym także wszelkie rabaty, jakie stale pojawiają się w ofercie i tym samym ugruntowują pozycję firmy na rynku. W Shell oprócz jakości tworzonych produktów liczy się również stosunek do Klienta i wychodzenie naprzeciw jego potrzebom.

Stacje Shell w Polsce

Wspomniana wyżej sieć stacji Shell w Polsce, która obejmuje łącznie ponad 400 stacje shell, pozwala na wygodne zaplanowanie trasy podróży. Stacje rozmieszczone są równomiernie na terenie całego kraju. Znajdują się zarówno w mniejszych i większych miastach, jak i przy autostradach. Dlatego też, wybierając najszybszą i najkrótszą drogę, nie trzeba specjalnie zmieniać kursu, aby zatankować samochód. Na znacznej części stacji czekają na kierowców liczne udogodnienia, m.in. toaleta, myjnia samochodowa, prysznic, bankomat, restauracja oraz duże parkingi, na których można odpocząć przed dalszą podróżą.

Zupełnie wyjątkowymi punktami są te przystosowane dla transportu ciężkiego. Wyróżnia je przede wszystkim dobra lokalizacja, bezpieczeństwo oraz spory pakiet usług, jakie oferują. Jest to kilkadziesiąt miejsc parkingowych dla pojazdów TIR, rozbudowany monitoring, który obejmuje zarówno stanowiska tankowania, sklep, jak i przestrzeń parkingową. Największą i najbardziej efektowną jest z pewnością stacja Shell w Świecku.

 

Wyłączenie akceptacji płatności kartami Shell na bramkach we Francji

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2018 akceptacja kart flotowych Shell na bramkach autostradowych oraz w tunelach we Francji zostanie wyłączona.

Program Clean Advantage™ - krok we właściwym kierunku

Firma FLEETCOR dołączyła do miedzynarodowego programu Clean Advantage™, który pomaga zmniejszyć emisję CO2 dzięki certyfikowanym projektom, takim jak lokalne sadzenie drzew, rekultywacja terenu lub alternatywne wsparcie energetyczne.

Kontrola pracowników – złośliwość czy konieczność?

Nikt z nas nie lubi być kontrolowanym. Kontrola kojarzy się bowiem najczęściej z brakiem zaufania lub niesłusznymi podejrzeniami. W zakładach pracy kontrola szefa niejednokrotnie wywołuje atak paniki wśród podwładnych, obawiających się konsekwencji będących jej wynikiem i często jest postrzegana jako wyraz złej woli lub po prostu złośliwości.

Tniemy koszty – poznaj metody, które pozwolą Ci zredukować firmowe wydatki.

Kwestia oszczędności w działalności przedsiębiorstwa to popularny temat. Nie ma w tym nic dziwnego - szukanie oszczędności pochłania dużą część naszego czasu i energii zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jak oszczędzać na paliwie?

Niezależnie od aktualnych cen paliwa, kierowcy zawsze szukają nowych możliwości oszczędzania. Dotyczy to zarówno kierowców zawodowych, jak i podróżujących sporadycznie. Problem staje się jeszcze istotniejszy dla właścicieli firm transportowych, którzy nieraz muszą zarządzać całą flotą i a oszczędność na paliwie stanowi istotny punkt w całym przedsięwzięciu.

Stacje benzynowe Shell w Polsce

Marka Shell to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się wydobyciem, przetwórstwem i sprzedażą gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Powstała już w XIX wieku, natomiast na rynek polski weszła w 1992 roku.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników – sprawdź, jak o nie zadbać

Prowadzenie firmy to duża odpowiedzialność. Poza dbałością o finanse i każdy aspekt związany z działalnością, musimy także zatroszczyć się o godne warunki pracy zatrudnianych osób oraz ich bezpieczeństwo, za które właściciel firmy bezpośrednio odpowiada.

Karty paliwowe euroShell Card – korzystaj w kraju i w Europie

Kontrola kosztów zakupu paliwa w przypadku firm zajmujących się transportem poza granice kraju jest mocno utrudniony. Zatrudniani kierowcy mają możliwość wyboru miejsca jego zakupu, a ich wybór nie zawsze jest korzystny dla budżetu firmy, dla której pracują. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt bezpieczeństwa, który w przypadku transakcji gotówkowych w czasie dalekich tras zostaje mocno obniżony.

Prowadzisz małą firmę? Poznaj rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu!

Czuwanie nad budżetem niewielkiego przedsiębiorstwa jest równie a może nawet bardziej absorbujące i wymagające, niż kontrola finansów dużej firmy. Jakiekolwiek straty finansowe są bowiem dla małych firm bardzo mocno odczuwalne.

Znajdź sposób na kontrolę wydatków w Twojej firmie

Kontrola wydatków jest bardzo ważnym aspektem prowadzenia działalności. Śledzenie tego, w jaki sposób wydajemy firmowe pieniądze, pomaga kontrolować budżet i wprowadzać potrzebne w tym zakresie zmiany.