Przejdź do treści
top

Czym jest polecenie zapłaty a jakie korzyści płyną z tej usługi?

Polecenie zapłaty jest najwygodniejszą i bezgotówkową formą opłacania rachunków. Polega ono na automatycznym pobieraniu przez Wierzyciela z rachunku bankowego Klienta kwoty wynikającej z faktury, w dniu jej wymagalności.

Usługa umożliwia realizację płatności ze zmiennymi kwotami i w różnych terminach. Poza jednorazowym wyrażeniem zgody na obciążanie swojego rachunku bankowego, nie wymaga żadnych dodatkowych czynności od Klienta, ponieważ to FLEETCOR Poland Sp. z o. o. inicjuje płatność.

Wygody polecenia zapłaty:

•  Pewność zrealizowania transakcji w terminie płatności (uniknięcie blokady karty lub ewentualnych kar i odsetek za opóźnienie w płatności)
•  Wygoda i oszczędność czasu (Klient nie musi „pilnować” terminów oraz tracić czasu na zlecanie przelewów, wypisywanie druków przelewów, itp.)
•  Łatwy sposób zainicjowania polecenia zapłaty (wystarczy jednorazowe podpisanie zgody)
•  Klient może kontrolować wysokość wydatków, ponieważ nadal będzie otrzymywał faktury VAT, jednak z adnotacją, że należności regulowane będą w drodze polecenia zapłaty
•  Klient może dysponować środkami na swoim rachunku, aż do dnia terminu płatności
•  W zdecydowanej większości banków polecenie zapłaty jest bezpłatne

NASZE GODZINY PRACY

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 8 a 17.

Jesteś już klientem FLEETCOR? Prosimy o skorzystanie z poniższych kanałów kontaktowych:

Chcesz zostać klientem FLEETCOR?

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: