Przejdź do treści
top

CLUB SMART
– BONUSY ZA TANKOWANIE

club smart
club smart

ClubSmart Card, to idealne uzupełnienie Twojej karty Shell Card i karty bonusowej, dzięki której możesz zdobywać wspaniałe nagrody, nie robiąc nic więcej poza tankowaniem paliwa.

Jako klient FLEETCOR posiadasz wyjątkową możliwość zamówienia ClubSmart Card i skorzystania z bezpłatnego programu bonusowego naszego partnera Shell. Dla Ciebie karta ta jest całkowicie bezpłatna, a do tego posiada mnóstwo zalet!

Przyjmij nasze podziękowanie i zamów ClubSmart Card.

Oto, w jaki sposób możesz uzyskać swoją kartę bonusową:

Wygląda to w następujący sposób

Dzięki Shell ClubSmart Card Ty i Twoi kierowcy podczas każdego tankowania zbieracie punkty. Za każdy litr zwykłego paliwa otrzymujecie jeden punkt. Natomiast w przypadku tankowania produktów V-Power możecie otrzymać nawet 5 punktów za litr. Następnie, punkty te można wymienić na nagrody, takie jak bony, akcesoria samochodowe, produkty kosmetyczne i do odnowy biologicznej, a także wiele innych.

Aby skorzystać z całkowicie darmowego programu bonusowego, zarówno dla firmy, jak i samych kierowców, wykonaj opisane poniżej kroki:

 

ZOSTAŃ CZŁONKIEM SHELL CLUBSMART

Zarejestruj się online.

Potwierdź swój adres e-mail.

Zaloguj się do aplikacji Shell podając numer swojej karty lub włóż do swojego portfela zwykłą kartę Shell ClubSmart.

 

JAK CZERPAĆ KORZYŚCI

Wystarczy, że zatankujesz, okażesz swoją kartę przy kasie, a pracownicy obsługi od razu dodadzą do Twojego konta odpowiednią liczbę punktów.

 

SPRAW SOBIE NAGRODĘ

Po prostu wybierz nagrodę, na którą chcesz wymienić swoje punkty, a firma Shell wyśle ją do Ciebie całkowicie za darmo. Możesz też wymieniać punkty na przedmioty bezpośrednio w sklepie.

 

Chciałbyś skorzystać z ClubSmart Card, lecz nie posiadasz jeszcze karty Shell Card?

W takim razie zaczynamy! Swoją kartę Shell Card możesz zamówić tutaj. Dzięki niej zaczniesz cieszyć się niesamowitymi korzyściami programu bonusowego

PORTAL INTERNETOWY

Aby mieć pewność, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji, zapewniamy Ci możliwość uzyskiwania samodzielnego, łatwego dostępu i zmiany danych w czasie rzeczywistym oraz śledzenia na bieżąco działań realizowanych za pośrednictwem Twoich kart.

TANKUJ TRANSPARENTNIE

Tankowanie za taką samą cenę w całym regionie.

FAKTORING OD MONEVII

Jesteśmy firmą specjalizującą się w bieżącym finansowaniu mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli należysz do tego grona, to nasz faktoring jest właśnie dla Ciebie!

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: