Przejdź do treści
top

Monitoring pojazdów GPS

Carnet zapewnia obniżenie kosztów eksploatacji, oszczędza czas i pracę administracyjną, zwiększa produktywność firmy w łatwiejszy i inteligentniejszy sposób…

Carnet OBD

Monitoruj, analizuj i optymalizuj swoją flotę dzięki Carnet OBD. Odkryj nasze rozwiązanie już teraz!

Śledzenie w czasie rzeczywistym

Monitoruj pozycję pojazdu w czasie rzeczywistym za pomocą Carnet OBD. Nasz monitoring dostępny jest w całej UE.

Ewidencja przebiegu pojazdu

Po zainstalowaniu Carnet OBD ewidencja przebiegu pojazdu jest tworzona automatycznie. Ewidencja przebiegu pojazdu jest akceptowana przez polską administrację skarbową.

Created with Sketch.
Historia

Odbyte przejazdy są następnie szczegółowo wyświetlane na mapie.

Podłącz i używaj

Łatwy montaż i aktywacja. Rozpocznij monitorowanie w mniej niż 1 minutę.

Raporty

Na podstawie danych pojazdu i jego pozycji, Carnet OBD umożliwia tworzenie szczegółowych raportów dotyczących użytkowania pojazdu.

Integracja z kartami paliwowymi

Połącz swoje karty paliwowe bezpośrednio z Carnet OBD, przypisz do pojedynczych pojazdów i uzyskaj szybki wgląd w zakupy i zużycie paliwa Twojej floty.

Podróże prywatne i służbowe

Dzięki Carnet OBD łatwo rozróżnimy podróże służbowe i prywatne w ewidencji przebiegu pojazdu. Dzieki temu łatwiej rozliczymy się z urzędem skarbowym.

Serwisowanie pojazdu

Zaplanuj przypomnienia o koniecznych przeglądach w regularnych odstępach czasu, bądź wg zarejestrowanego przebiegu pojazdu.

SHELL CARD

Wykorzystaj praktyczne karty paliwowe FLEETCOR w swojej firmie. Nasze inteligentne rozwiązania przyniosą Ci mnóstwo korzyści.

Korzystanie z kart paliwowych opłaca się każdej firmie! Zyskujesz nie tylko lepszy wgląd w koszty paliwa, ale także prosty sposób na ich obniżenie. Ponadto, unikasz także papierkowej roboty wykonywanej przez księgowość.

MORE ABOUT THE CHARGING CARD
top

JAK MOŻESZ KORZYSTAĆ Z NASZEGO ROZWIĄZANIA TELEMATYCZNEGO?

Pomagamy sprawnie zarządzać flotą klientów i przy niskich kosztach operacyjnych.

Automatyczne generowanie ewidencji przebiegu pojazdu.

Możliwość znalezienia najbliższego pojazdu do lokalizacji klienta, dzięki czemu będą mieli krótszy czas reakcji.

Polisy ubezpieczeniowe dają klientom zniżki na korzystanie z systemu GPS i zainstalowania tego systemu.

Dzięki monitorowaniu prędkości, biegu jałowym i zwiększeniu zużyciu paliwa, klienci będą mogli zachować kontrolę, aby wydawać tylko to, co niezbędne.

Możliwość wykonywania zadań szybciej i bardziej aktywnie. Monitorowanie pracy kierowców oraz upewnienie się, że wykonują swoje zadania.

NASZE USŁUGI

Jako klient FLEETCOR możesz korzystać z wielu usług, które świadczymy na rzecz naszych klientów, zarówno w ramach pakietu podstawowego, jak i usług opcjonalnych.

Nasi klienci posiadający karty paliwowe mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez FLEETCOR, a także przeznaczonych dla posiadaczy kart. Tutaj dowiesz się więcej:

01

Tankowanie za taką samą cenę w całym regionie.

02

Zawsze dogodna oferta - z Twoją Kartą Shell FLEETCOR

03

Jesteśmy firmą specjalizującą się w bieżącym finansowaniu mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli należysz do tego grona, to nasz faktoring…

04

Czy środowisko naturalne jest dla Ciebie ważne? Dla nas również. Dlatego też oferujemy Ci opcję, która pomoże zmniejszyć emisję CO2 Twojej floty.

05

Aby mieć pewność, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji, zapewniamy Ci możliwość uzyskiwania samodzielnego,…

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

questions bg