Przejdź do treści
top

CARNET OBD – ELEKTRONICZNA EWIDENCJA PRZEBIEGU POJAZDÓW

Przedsiębiorcy znają ten problem bardzo dobrze: każda podróż samochodem firmowym musi być oddzielnie udokumentowana. To kosztuje dużo czasu i pieniędzy. FLEETCOR oferuje na polskim rynku rozwiązanie Carnet, które automatycznie rejestruje każdy przejazd pojazdu firmowego szybko, łatwo i tanio. Informacje o ewidencji przebiegu są udostępniane w aplikacji, która posiada wiele dodatkowych funkcji, jak na przykład błyskawiczne księgowanie faktur za paliwo. Oznacza to brak zbędnej biurokracji, dzięki czemu Twoja firma może ponownie w pełni skoncentrować się na ważniejszych zadaniach!

Małe urządzenie.
Duża wydajność..

Elektroniczna ewidencja przebiegu pojazdów ma wiele korzyści. Pokażemy Ci, czego możesz oczekiwać od prostego rozwiązania Podłącz & Używaj dla Twojej floty.

 

 
 
Brak zbędnych formalności

Zamiast tego, elektroniczna ewidencja przebiegu pojazdu

Większa produktywność

Twoi pracownicy terenowi i księgowi mają więcej czasu na ważne zadania.

Niższe koszty eksploatacji

Zautomatyzowany system oszczędza czas, pieniądze i wysiłek w zarządzaniu flotą firmową.

Carnet obn
 CENA OD 24, 90 zł

 Łatwa instalacja w ciągu 30 sekund

Carnet OBD - Plug device into car

1. Schließen Sie das Gerät an das Auto an

Carnet OBD - Login to application

2. Melden Sie sich bei der Anwendung an

Carnet OBD - Start driving & monitoring

3. Beginnen Sie mit dem Fahren und Überwachen

Prosta instalacja. Wystarczy podłączyć urządzenie do złącza OBD i instalacja jest zakończona. Instalacja nie trwa dłużej niż 30 sekund. Twoje urządzenie automatycznie zacznie raportować przy każdym uruchomieniu pojazdu.
Nie martw się, Carnet OBD jest kompatybilny z większością pojazdów wyprodukowanych od 1996 roku.

 Przejrzystość i dane w czasie rzeczywistym dzięki innowacyjnej technologii

Techniczne podstawy systemu Carnet są bardzo proste i wysoce skuteczne. Carnet wykorzystuje GPS do określenia pozycji Twojego pojazdu i w czasie rzeczywistym przesyła dane za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej do naszych bezpiecznych serwerów. Możesz uzyskać dostęp do tych aktualnych informacji za pomocą komputera, smartfona lub tabletu, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco.

Po podłączeniu, urządzenie zacznie nadawać i wysyłać dane do systemu. Dane mogą być edytowane i opracowywane w systemie Carnet.

 Proste użycie i zarządzanie

Możesz łatwo monitorować swoje pojazdy w czasie rzeczywistym bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu. Za pomocą aplikacji mobilnej Carnet OBD możesz otrzymywać powiadomienia, monitorować prędkość, przeglądać historię tras pojazdów, tworzyć raporty, itd.

Ponadto aplikacja upraszcza wiele czasochłonnych procesów i obowiązków dokumentacyjnych dla kierowcy pojazdu dzięki inteligentnym funkcjom dodatkowym, na przykład podczas tankowania. Napełnianie zbiorników może zostać zarejestrowane automatycznie i może być przeglądane przez administratora natychmiast po zakończeniu.

Darmowa wersja demo

Obsługa i konfiguracja aplikacji jest naprawdę łatwa i każdy sobie z nią poradzi.
W aplikacji każdy ma przypisaną jedną z dwóch ról: admiratora lub użytkownika.

  • Użytkownik to Twój pracownik, który może oznaczyć każdą podróż jako służbową lub prywatną
  • Administrator to Ty, masz w systemie znacznie więcej funkcji:
  1. Możesz śledzić wszystkie zarejestrowane podróże,
  2. Zmieniać kategorię każdej podróży ze służbowej na prywatną,
  3. Automatycznie generować raporty dla każdego pojazdu.

ios     Android

qr-code     qr-code

  Szczegóły produktu

Carnet OBD to małe urządzenie monitorujące GPS, które podłącza się bezpośrednio do złącza OBD dowolnego pojazdu. Urządzenie GPS umożliwia przedsiębiorcom monitorowanie pojazdów oraz ich czasu pracy w celu zmniejszenia kosztów paliwa i podróży.

 Wymiary 50,7 x 49,6 x 25 mm
 Waga 63 g
 Pasma GSM Quad-band 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
 Połączenie ODB II
 GNSS GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU,
SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

 Zapoznaj się z
aplikacją Carnet Mobile

Monitoring pojazdów Carnet w trwały i efektywny sposób odciąża małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego celem jest wdrożenie prostego i nieskomplikowanego rozwiązania dla elektronicznej ewidencji przebiegu pojazdu, nawet dla przedsiębiorstwa z mniejszą flotą.
Ponieważ każdy nowy system należy najpierw dokładnie przetestować, Carnet oferuje Ci możliwość bezpłatnego sprawdzenia tej innowacyjnej aplikacji w wersji demo. W ten sposób na konkretnym przykładzie wypróbujesz szeroki wachlarz możliwości, jakie posiada Carnet. Skontaktuj się z nami już teraz i zacznij korzystać z elektronicznej ewidencji przebiegu pojazdu!

Phone

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI

W portalu carnet.fleetcor.pl w dolnym, prawym rogu obok numeru oraz maila kontaktowego znajdziesz załącznik z dokładną instrukcją krok po kroku. Omawia ona wszystkie funkcje i możliwości systemu monitoringu pojazdów Carnet.

System umożliwia wytworzenie niezbędnej ilości kont.

Dane go logowania dostaniesz od nas w osobnej wiadomości e-mail. Hasło z tej wiadomości jest jednorazowe, natomiast numer klienta i nazwa użytkownika służą do kolejnych logowań.
Numer klienta jest niezmienny i służy do logowania do konta głównego oraz kont innych użytkowników. Nazwa użytkownika umożliwia lepszą ewidencję konta, które możesz wytworzyć w systemie Carnet. Dla przykładu nazwa użytkownika może odpowiadać imieniu i nazwisku kierowcy, modelowi pojazdu lub dowolnym danym.
Pamiętaj, że każdy użytkownik używa do logowania tego samego numeru klienta oraz własnej nazwy użytkownika oraz hasła.

Jeśli nie możesz znaleźć e-maila z danymi do logowania zalecamy sprawdzić folder Spam lub Inne, gdy to nie pomoże nasze Biuro Obsługi Klienta pozostaje do dyspozycji pod numerem telefonu: +48 22 224 1253 lub na: support@fleetcor.pl.

Jeśli będziesz korzystał z kart Lotos lub Shell zakupy zostaną automatycznie wprowadzone do systemu Carnet. Dla ułatwienia przeglądu płatności najlepiej jest podpiąć kartę do konkretnego pojazdu.

Na stronie logowania dostępna jest funkcja resetowania hasła, po skorzystaniu z niej na adres e-mail otrzymasz nowe hasło. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: