Przejdź do treści

Baza wiedzy

Chcielibyśmy poinformować o zmianie w sieci akceptacyjnej Shell we Włoszech. Od 1 września 2023 r. stacje Q8 nie stanowią już części sieci akceptacyjnej dla kart Shell Card. Zastąpiły je stacje paliw Eni, w skład których wchodzi blisko 4000 punktów na terenie Włoch. Dobrą wiadomość stanowi fakt, że karty Shell Card Single są akceptowane na wszystkich stacjach Eni na terenie tego kraju.

W FLEETCOR stale pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, aby ułatwić życie naszym klientom oraz pomóc im zaoszczędzić czas i pieniądze.

W chwili obecnej firmy stoją w obliczu wszechobecnej cyfryzacji i postępu technologicznego. Jest to proces adaptacji koniecznej do zapewnienia dalszej konkurencyjności oraz możliwości sprostania wymaganiom klientów oraz poszczególnych partnerów. W przypadku firm z sektora paliwowego istotne staje się również uczestnictwo w transformacji cyfrowej, niosącej za sobą takie korzyści, jak chociażby wprowadzenie kart paliwowych.   Czym jest transformacja cyfrowa?  

We FLEETCOR robimy wszystko, by zarządzanie flotą było proste i przyjemne – innowacyjne, przejrzyste systemy płatności firmowych i sprawny monitoring pojazdów to nasza domena.Jakie konkretnie produkty i usługi znajdziesz w naszej ofercie? Czy korzystanie z monitoringu pojazdu lub karty paliwowej ma sens w przypadku Twojej firmy? Wyjaśniamy jakie korzyści możesz odnieść dzięki inteligentnym rozwiązaniom do zarządzania flotą firmową.  

Zastanawiasz się, jak  przejąć kontrolę nad bieżącymi kosztami Twojej floty ? Zbieramy najważniejsze informacje o tym, jak tanio i precyzyjnie określać lokalizację Twoich aut, zredukować koszty posiadania floty, efektywnie nią zarządzać i nadzorować pracę kierowców.  

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: