Przejdź do treści

Baza wiedzy

W chwili obecnej firmy stoją w obliczu wszechobecnej cyfryzacji i postępu technologicznego. Jest to proces adaptacji koniecznej do zapewnienia dalszej konkurencyjności oraz możliwości sprostania wymaganiom klientów oraz poszczególnych partnerów. W przypadku firm z sektora paliwowego istotne staje się również uczestnictwo w transformacji cyfrowej, niosącej za sobą takie korzyści, jak chociażby wprowadzenie kart paliwowych.

 

Czym jest transformacja cyfrowa?

 

We FLEETCOR robimy wszystko, by zarządzanie flotą było proste i przyjemne – innowacyjne, przejrzyste systemy płatności firmowych i sprawny monitoring pojazdów to nasza domena.Jakie konkretnie produkty i usługi znajdziesz w naszej ofercie? Czy korzystanie z monitoringu pojazdu lub karty paliwowej ma sens w przypadku Twojej firmy? Wyjaśniamy jakie korzyści możesz odnieść dzięki inteligentnym rozwiązaniom do zarządzania flotą firmową.

 

Zastanawiasz się, jak  przejąć kontrolę nad bieżącymi kosztami Twojej floty ? Zbieramy najważniejsze informacje o tym, jak tanio i precyzyjnie określać lokalizację Twoich aut, zredukować koszty posiadania floty, efektywnie nią zarządzać i nadzorować pracę kierowców.

 

Karta flotowa LOTOS Biznes Konsumenckim Liderem Jakości 2020

Karta LOTOS Biznes zdobyła I miejsce w kategorii "Karty flotowe" w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości 2020. To zestawienie najlepszych produktów i usług dostępnych w Polsce, które w 100% wybierają konsumenci. Organizatorem programu jest redakcja Strefy Gospodarki – dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Przygotowaliśmy prostszą i bardziej czytelną wersję portal klienta MyFLEETCOR, dzięki któremu wydatki na paliwo będą pod kontrolą.

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

questions bg