Przejdź do treści

WYBIERZ KARTĘ PALIWOWĄ DLA SWOJEJ FIRMY I ZŁÓŻ WNIOSEK JUŻ TERAZ

WYBIERZ NAJLEPSZĄ KARTĘ PALIWOWĄ DLA SWOJEJ FIRMY

Skorzystaj z praktycznego rozwiązania, jakim są karty paliwowe FLEETCOR, aby uprościć administrację firmy i obniżyć koszty zakupu paliwa. Poznaj wszystkie produkty, które oferujemy i skorzystaj z ich zalet. Posiadanie kart paliwowych jest opłacalne dla każdej firmy! Dzięki nim możesz dokładniej monitorować koszty paliwa oraz wygodnie tankować na stacjach, dzięki płatnościom bezgotówkowym.

Dowiedz się więcej

KORZYSTANIE Z KARTY PALIWOWEJ

Uprość formalności, dzięki fakturze zbiorczej za wszystkie transakcje paliwowe. Płatności kartami paliwowymi są proste i bezpieczne, ponieważ każda transakcja jest autoryzowana kodem PIN.

Już teraz wybierz najlepszą kartę paliwową
dla swojej firmy:

KARTA PALIWOWA

SKORZYSTAJ Z CAŁEGO MNÓSTWA KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY, KTÓRE ZYSKASZ STAWIAJĄC NA WYBÓR KARTY PALIWOWEJ SHELL CARD!

Shell oferuje wysokiej jakości paliwa, które łatwo i wygodnie zakupisz za pośrednictwem płatności bezgotówkowych. Z nami stworzysz swoją spersonalizowaną kartę paliwową dopasowaną do Twoich potrzeb – z myślą o kompleksowej obsłudze Twojej floty.

Kompleksowa sieć

Dzięki karcie Shell Card zatankujesz na ponad 400 stacjach paliwowych Shell w Polsce i ponad 500 stacjach partnerskich w Polsce - w całej Europie jest ich 26 000.

Jakość paliw jak u Formuły 1

Wysokiej jakości paliwa Shell pomagają chronić Twój silnik, zapewniając samochodowi jeszcze większą moc.

Oferty oszczędnościowe i kampanie

Dzięki karcie Shell Card skorzystasz nie tylko ze specjalnych warunków, ale także ze zmiennych ofert specjalnych.

Wyjątkowe usługi

Gwarancja najwyższej jakości usług Shell opiera się na doświadczeniu oraz wysokiej orientacji na klienta.

Spersonalizowana karta paliwowa

Wybierz ustawienia swojej karty Shell Card zgodnie z indywidualnymi potrzebami swojej firmy.

- 7 gr ZA LITRBRUTTO NA STAŁE
SHELL CARD - KARTA PALIWOWA

LOTOS BIZNES

SKORZYSTAJ ZE WSZYSTKICH KORZYŚCI, KTÓRE OFERUJE TWOJEJ FIRMIE KARTA PALIWOWA LOTOS BIZNES!

FLEETCOR oferuje kartę płatniczą zaprojektowaną dla potrzeb Twojej firmy. LOTOS BIZNES zapewnia bezpieczny i wygodny dostęp do paliw i innych usług, a także umożliwia otrzymanie zniżek na ponad 500 stacjach LOTOS w Polsce.

Szeroka sieć stacji paliw

Tankuj na ponad 400 stacjach LOTOS w Polsce.

Oferty rabatowe

Zdobądź zniżki na wszystkich stacjach LOTOS. Zaoszczędź do 15 GR od stałej dziennej ceny na litrze benzyny, lub oleju napędowego i 3 GR na litrze LPG, lub 5% na myjni samochodowej i skorzystaj z dodatkowej 10% zniżki na oleje, smary i dodatki.

Łatwiejsza obsługa

Uprość całą pracę administracyjną związaną z flotą dzięki zbiorczym fakturom dla całej floty.

Do - 15 gr ZA LITRBRUTTO
LOTOS BIZNES - Karta paliwowa

JAK DZIAŁAJĄ KARTY PALIWOWE?

Zarządzaj swoją flotą, zyskując szczegółowy wgląd w wydatki oraz otrzymując specjalne zniżki z kartami paliwowym FLEETCOR. Zarządzanie flotą może być czasochłonne i kosztowne, dlatego warto zainwestować w rozwiązania, które pomogą ten proces usprawnić.

JAK KORZYSTAĆ Z KART PALIWOWYCH?

Karty paliwowe od FLEETCOR pozwalają Ci oszczędzić trudu administracji oraz oferują zniżki na każdy litr paliw już od pierwszego tankowania! To prostsze, niż myślisz. Znajdź swoją najbliższą stację benzynową Shell lub stację partnerską Shell, zatankuj, ile potrzebujesz i zapłacić kartą paliwową przy kasie, zupełnie jak przy użyciu każdej karty debetowej lub kredytowej. Każdorazowy zakup paliwa przez Ciebie (lub pracowników) będzie widoczny na koncie klienta, a Ty otrzymasz fakturę zbiorczą za wszystkie transakcje.

JAKIE PRODUKTY MOGĘ OPŁACIĆ KARTĄ PALIWOWĄ?

BENZYNA

BENZYNA

Za pomocą karty paliwowej możesz kupić wszystkie dostępne rodzaje benzyny, w tym premium Shell Fuel Save i V-Power.

LPG

LPG

Karta paliwowa może być wykorzystana do zakupu wszystkich dostępnych rodzajów LPG.

PŁYNY I AKCESORIA SAMOCHODOWE

PŁYNY I AKCESORIA SAMOCHODOWE

Skończył się płyn do spryskiwaczy lub olej silnikowy? Za nie również możesz zapłacić przy pomocy karty paliwowej.

JAK KARTY PALIWOWE MOGĄ POMÓC TWOJEJ FIRMIE?

1

KARTY PALIWOWE – PRAKTYCZNE, SKUTECZNE, PROSTE

Otrzymując stały wgląd w koszty paliwa, możesz łatwo przeanalizować swoje wydatki i ograniczyć niepotrzebne koszty. Dodatkowo stałe rabaty na paliwo i LPG pomagają Ci zaoszczędzić na tankowaniu w perspektywie długoterminowej. Dzięki portalowi klienta online, który jest do Twojej dyspozycji 24/7 możesz łatwo zarządzać kartami paliwowymi w dowolnym miejscu i czasie. Z FLEETCOR zyskujesz dostęp do zniżek na paliwa w jednej z największych sieci stacji paliw oraz jej stacji partnerskich.

2

TAŃSZE PALIWO, DZIĘKI KARCIE PALIWOWEJ

Korzystając z naszych usług, możesz zaoszczędzić, ponieważ nasze karty paliwowe dają Ci stały rabat na litrze oraz dostęp do rozbudowanej sieci stacji paliw w Polsce i w Europie. Oprócz stacji paliw Shell, w ramach sieci możesz również tankować na stacjach partnerskich LOTOS.

3

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU, DZIĘKI KARCIE PALIWOWEJ

Dzięki naszym kartom paliwowym możesz ograniczyć konieczność odręcznego rozliczania pracowników z przejazdów służbowych. Zapomnij o zbieraniu paragonów i otrzymuj wszystkie faktury bezpośrednio na wybrany przez siebie adres e-mail.

JAK OSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE DZIĘKI KARCIE PALIWOWEJ?

Jak już wspomnieliśmy, karta paliwowa może przynieść korzyści Twojej firmie z wielu powodów. Jedną z korzyści jest oszczędność kosztów. Korzystanie z kart paliwowych dla floty przynosi wymierne korzyści finansowe.

  • PROSTSZA ADMINISTRACJA Z KARTĄ PALIWOWĄ

    Oprócz zakupu paliwa z rabatem, możesz zaoszczędzić sporo czasu na administrację floty. Dzięki karcie paliwowej spędzasz mniej czasu nad papierkową robotą, ponieważ otrzymujesz zbiorcze faktury za paliwo i zakupy związane z paliwem dla Twojej floty. Wybierając kartę paliwową dla swojej firmy, nie potrzebujesz już zbierania paragonów od swoich pracowników, dzięki czemu redukujesz czas poświęcony odręcznym rozliczeniom. Twoi pracownicy nie muszą się martwić zgubionymi paragonami, co może zwiększyć efektywność Twojej firmy.

  • ZNIŻKI NA PALIWO Z KARTĄ PALIWOWĄ

    Dzięki naszym kartom paliwowym możesz korzystać z obniżonych cen paliw i innych ekskluzywnych rabatów. Karty paliwowe zapewniają stałe zniżki i specjalne oferty, a dzięki karcie Shell Card możesz zaoszczędzić nawet 7 GR brutto na litrze.

>

MIĘDZYNARODOWY ZWROT PODATKU VAT Z FLEETCOR

Współpracujemy z firmą EasyTrip, aby zaoferować Ci usługę międzynarodowego zwrotu podatku dla Twojej floty. Dzięki partnerstwu FLEETCOR i EasyTrip możesz wnioskować o zwrot podatku zagranicznego i z wysoką skutecznością odzyskać podatki zapłacone za granicą. Dowiedz się więcej o usłudze zwrotu podatku tutaj.

LOTOS BIZNES

LOTOS BIZNES

LOTOS BIZNES to karta płatnicza zapewniająca swoim klientom biznesowym bezpieczny i wygodny dostęp do paliw i innych usług, bez żadnych wymagań…

SZCZEGÓŁY
SHELL CARD

SHELL CARD

Karta Shell to idealne rozwiązanie dla klientów biznesowych. Nasza karta paliwowa oferuje Ci wyjątkową jakość paliwa i usług Shell i...

SZCZEGÓŁY

NASZE KARTY PALIWOWE MOGĄ BYĆ UŻYWANE W CAŁEJ EUROPIE.

OSZCZĘDNOŚĆ NA PALIWIE

OFERTY NA PALIWO Z RABATEM

Dzięki kartom paliwowym FLEETCOR od razu zyskujesz prawo do zniżkowych ofert na paliwo. FLEETCOR oferuje zniżkę w wysokości 7 GR brutto za litr od ceny paliwa. Dodatkowo pracujemy na podstawie stałej dziennej ceny, co oznacza, że w danym dniu na każdej stacji płacisz taką samą cenę, niezależnie od lokalizacji.

NASZE USŁUGI

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy:

INFORMACJE NA TEMAT NASZYCH KART PALIWOWYCH – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI

W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje i odpowiedzieliśmy na kilka pytań:

Skorzystaj z naszego serwisu telefonicznego, abyśmy mogli do Ciebie oddzwonić lub przejdź do naszych informacji kontaktowych znajdujących się u dołu strony. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.

Aby móc korzystać z kart paliwowych, wystarczy, że wykonasz 5 kroków. Najpierw wprowadź ogólne informacje dotyczące Twojej firmy. Następnie przeprowadzana zostanie analiza zdolności kredytowej. Jeżeli nie zostaniesz odnaleziony przez nasz system wystarczy, że skontaktujesz się z naszym nowym działem obsługi klienta (+48 222 441256). W następnym kroku będziesz mógł dokonać indywidualnej konfiguracji swoich kart, a następnie, w razie potrzeby, dobrać dodatkowe usługi. Teraz wybierz preferowaną metodę płatności.

O karty paliwowe można z łatwością ubiegać się za pośrednictwem naszego systemu zamówień online.

Prosimy o przygotowanie następujących informacji: Numer NIP Twojej firmy, całkowite szacowane zużycie miesięczne, imię i nazwisko kierowcy lub numer tablicy rejestracyjnej oraz dane dotyczące płatności.

Wszystkie nasze karty paliwowe zostały zabezpieczone kodami PIN, dlatego nawet w przypadku ich zgubienia, nie poniesiesz żadnych strat. Koniec wysyłania swoich kierowców z gotówką, której nie jesteś w stanie zabezpieczyć. Ponadto, dysponujemy również systemem ochrony przed oszustwami, który w czasie rzeczywistym identyfikuje, a następnie zgłasza podejrzaną aktywność.

Prawdopodobnie najważniejszym powodem do korzystania z karty paliwowej jest uproszczona księgowość. Zamiast zbierania wszystkich rachunków, po prostu płacisz kartą, a na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz od nas jedną fakturę. Ponadto, w zależności od wybranego produktu, zyskujesz mnóstwo dodatkowych korzyści.

Zasadniczo każda osoba prowadząca działalność gospodarczą czy przedsiębiorstwo może ubiegać się o otrzymanie karty paliwowej FLEETCOR. Nie stosujemy minimalnych limitów zakupowych. Poza tym zapewniamy możliwość rezygnacji w dowolnym momencie, ponieważ w naszych umowach nie określamy sztywnych ram czasowych.