Przejdź do treści
top

CLUB SMART
– BONUSY ZA TANKOWANIE

club smart
club smart

ClubSmart Card, to idealne uzupełnienie Twojej karty Shell Card i karty bonusowej, dzięki której możesz zdobywać wspaniałe nagrody, nie robiąc nic więcej poza tankowaniem paliwa.

Jako klient FLEETCOR posiadasz wyjątkową możliwość zamówienia ClubSmart Card i skorzystania z bezpłatnego programu bonusowego naszego partnera Shell. Dla Ciebie karta ta jest całkowicie bezpłatna, a do tego posiada mnóstwo zalet!

Przyjmij nasze podziękowanie i zamów ClubSmart Card.

Oto, w jaki sposób możesz uzyskać swoją kartę bonusową:

Wygląda to w następujący sposób

Dzięki Shell ClubSmart Card Ty i Twoi kierowcy podczas każdego tankowania zbieracie punkty. Za każdy litr zwykłego paliwa otrzymujecie jeden punkt. Natomiast w przypadku tankowania produktów V-Power możecie otrzymać nawet 5 punktów za litr. Następnie, punkty te można wymienić na nagrody, takie jak bony, akcesoria samochodowe, produkty kosmetyczne i do odnowy biologicznej, a także wiele innych.

Aby skorzystać z całkowicie darmowego programu bonusowego, zarówno dla firmy, jak i samych kierowców, wykonaj opisane poniżej kroki:

 

ZOSTAŃ CZŁONKIEM SHELL CLUBSMART

Zarejestruj się online.

Potwierdź swój adres e-mail.

Zaloguj się do aplikacji Shell podając numer swojej karty lub włóż do swojego portfela zwykłą kartę Shell ClubSmart.

 

JAK CZERPAĆ KORZYŚCI

Wystarczy, że zatankujesz, okażesz swoją kartę przy kasie, a pracownicy obsługi od razu dodadzą do Twojego konta odpowiednią liczbę punktów.

 

SPRAW SOBIE NAGRODĘ

Po prostu wybierz nagrodę, na którą chcesz wymienić swoje punkty, a firma Shell wyśle ją do Ciebie całkowicie za darmo. Możesz też wymieniać punkty na przedmioty bezpośrednio w sklepie.

 

Chciałbyś skorzystać z ClubSmart Card, lecz nie posiadasz jeszcze karty Shell Card?

W takim razie zaczynamy! Swoją kartę Shell Card możesz zamówić tutaj. Dzięki niej zaczniesz cieszyć się niesamowitymi korzyściami programu bonusowego

Aplikacja mobilna

Z Carnet OBD GO! Możesz łatwo monitorować swoje pojazdy w czasie rzeczywistym bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu. Za pomocą Carnet OBD GO możesz otrzymywać powiadomienia, monitorować prędkość, przeglądać historię tras pojazdów, tworzyć raporty, itd.

CLUBSMART CARD

ClubSmart Card, to program bonusowy przeznaczony dla wszystkich klientów FLEETCOR posiadających kartę Shell Card. W prosty sposób zbieraj punkty i zgarniaj nagrody!

PORTAL INTERNETOWY

Aby mieć pewność, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji, zapewniamy Ci możliwość uzyskiwania samodzielnego, łatwego dostępu i zmiany danych w czasie rzeczywistym oraz śledzenia na bieżąco działań realizowanych za pośrednictwem Twoich kart.

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: