Przejdź do treści

INFORMACJE NA TEMAT NASZYCH KART PALIWOWYCH – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI

W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje i odpowiedzieliśmy na kilka pytań:

Skorzystaj z naszego serwisu telefonicznego, abyśmy mogli do Ciebie oddzwonić lub przejdź do naszych informacji kontaktowych znajdujących się u dołu strony. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.

Aby móc korzystać z kart paliwowych, wystarczy, że wykonasz 5 kroków. Najpierw wprowadź ogólne informacje dotyczące Twojej firmy. Następnie przeprowadzana zostanie analiza zdolności kredytowej. Jeżeli nie zostaniesz odnaleziony przez nasz system wystarczy, że skontaktujesz się z naszym nowym działem obsługi klienta (+48 222 441256). W następnym kroku będziesz mógł dokonać indywidualnej konfiguracji swoich kart, a następnie, w razie potrzeby, dobrać dodatkowe usługi. Teraz wybierz preferowaną metodę płatności.

O karty paliwowe można z łatwością ubiegać się za pośrednictwem naszego systemu zamówień online.

Prosimy o przygotowanie następujących informacji: Numer NIP Twojej firmy, całkowite szacowane zużycie miesięczne, imię i nazwisko kierowcy lub numer tablicy rejestracyjnej oraz dane dotyczące płatności.

Wszystkie nasze karty paliwowe zostały zabezpieczone kodami PIN, dlatego nawet w przypadku ich zgubienia, nie poniesiesz żadnych strat. Koniec wysyłania swoich kierowców z gotówką, której nie jesteś w stanie zabezpieczyć. Ponadto, dysponujemy również systemem ochrony przed oszustwami, który w czasie rzeczywistym identyfikuje, a następnie zgłasza podejrzaną aktywność.

Prawdopodobnie najważniejszym powodem do korzystania z karty paliwowej jest uproszczona księgowość. Zamiast zbierania wszystkich rachunków, po prostu płacisz kartą, a na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz od nas jedną fakturę. Ponadto, w zależności od wybranego produktu, zyskujesz mnóstwo dodatkowych korzyści.

Zasadniczo każda osoba prowadząca działalność gospodarczą czy przedsiębiorstwo może ubiegać się o otrzymanie karty paliwowej FLEETCOR. Nie stosujemy minimalnych limitów zakupowych. Poza tym zapewniamy możliwość rezygnacji w dowolnym momencie, ponieważ w naszych umowach nie określamy sztywnych ram czasowych.

NASZE GODZINY PRACY

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 8 a 17.

Jesteś już klientem FLEETCOR? Prosimy o skorzystanie z poniższych kanałów kontaktowych:

Chcesz zostać klientem FLEETCOR?

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: