Przejdź do treści

Pytasz – my odpowiadamy

Fakturę można opłacić na dwa sposoby: przelewem bankowym lub poprzez polecenie zapłaty.

System rozliczeń dostępny jest w trybie online, poprzez portal Klienta. To bezpieczny dostęp do portalu MyFLEETCOR przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu: przegląd transakcji, faktur i raportów.

Tak. Dzięki elektronicznemu zestawieniu będzie to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Karta LOTOS Biznes jest zabezpieczona, jak każda inna karta płatnicza – posiada unikatowy kod PIN, znany wyłącznie posiadaczowi karty. Dodatkowo program ma SMS-owy system powiadamiania, zapewniający kontrolę wykorzystania limitów kredytowych.

Na wszystkich stacjach paliwowych LOTOS. Listę stacji znajdziesz tutaj.

Od razu, jak tylko aktywujesz kartę. Wyślemy do Ciebie najszybciej jak to możliwe. Robimy, co możemy i wiemy, że czas jest dla Ciebie najważniejszy, dlatego czas na doręczenie karty może wynieść do 7 dni roboczych.

Wydanie karty jest całkowicie bezpłatne. Skonfigurujemy Twoją kartę i wyślemy ją za darmo.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.

Karta posiada wiele zalet, najważniejsze można znaleźć tutaj.

Karta paliwowa dedykowana jest dla segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, szukających bezpiecznego i bezgotówkowego rozwiązania płatniczego za paliwo. Jesteś osobą fizyczną i nie prowadzisz działalności gospodarczej? Niestety, karta nie jest przeznaczona dla Ciebie.

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: