Przejdź do treści
top

PORTAL INTERNETOWY:
MyFLEETCOR

MYFLEETCOR
MYFLEETCOR

Jako klient FLEETCOR otrzymujesz wyjątkowy dostęp do portalu internetowego Self-Serve. Co możesz zrobić za pomocą tego narzędzia i w jaki sposób uprości ono Twoją działalność biznesową? Przeczytaj, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie nowe możliwości:

 • ZARZĄDZANIE KARTĄ I KONTEM 24/7
  Dzięki dostępowi do portalu internetowego panujesz nad sytuacją. Nie czekaj na nasze godziny otwarcia i dokonuj zmiany swoich danych o każdej porze dnia i nocy.
 • KONTROLUJ SWOJE KOSZTY PALIWA Z DOWOLNEGO MIEJSCA
  Od tej chwili możesz nie tylko samodzielnie zmieniać swoje dane, ale również uzyskiwać przejrzysty wgląd we wszystkie dokonywane przy użyciu Twoich kart płatności. W każdej chwili możesz przejrzeć lub pobrać wystawione faktury, a także sprawdzić bieżące zużycie paliwa.
 • WYGODNE ZAMAWIANIE KART DZIĘKI KILKU KLIKNIĘCIOM
  Zatrudniłeś nowego pracownika lub kupiłeś samochód elektryczny i nie posiadasz jeszcze odpowiedniej karty? Jako nasz klient możesz w każdej chwili w prosty sposób zamówić dodatkowe karty za pośrednictwem portalu Self-Serve.
 • SZYBKI DOSTĘP DO WAŻNYCH DOKUMENTÓW
  Chcesz dowiedzieć się, które z dokumentów są przechowywane na Twoim koncie i jakie informacje na Twój temat posiadamy? Nie ma sprawy. Nasz portal umożliwia wgląd również w te informacje.

Posiadasz już konto i chcesz się zalogować, aby od ręki skorzystać z dodatkowych możliwości?

TĄ DROGĄ TRAFISZ NA PORTAL INTERNETOWY

 

Jesteś klientem, lecz zapomniałeś swoich danych dostępowych? Wystarczy, że użyjesz opcji „Zapomniałem hasła” znajdującej się w obszarze logowania na portalu internetowym.

Przejdź do portalu internetowego

 

Nie jesteś jeszcze naszym klientem, lecz chciałbyś skorzystać z zalet tej usługi? Żaden problem!

ZOSTAŃ KLIENTEM FLEETCOR

 

PORTAL INTERNETOWY

Aby mieć pewność, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji, zapewniamy Ci możliwość uzyskiwania samodzielnego, łatwego dostępu i zmiany danych w czasie rzeczywistym oraz śledzenia na bieżąco działań realizowanych za pośrednictwem Twoich kart.

TANKUJ TRANSPARENTNIE

Tankowanie za taką samą cenę w całym regionie.

Aplikacja mobilna

Z Carnet OBD GO! Możesz łatwo monitorować swoje pojazdy w czasie rzeczywistym bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu. Za pomocą Carnet OBD GO możesz otrzymywać powiadomienia, monitorować prędkość, przeglądać historię tras pojazdów, tworzyć raporty, itd.

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: