Przejdź do treści
top

PORTAL INTERNETOWY:
MyFLEETCOR

MYFLEETCOR
MYFLEETCOR

Jako klient FLEETCOR otrzymujesz wyjątkowy dostęp do portalu internetowego Self-Serve. Co możesz zrobić za pomocą tego narzędzia i w jaki sposób uprości ono Twoją działalność biznesową? Przeczytaj, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie nowe możliwości:

 • ZARZĄDZANIE KARTĄ I KONTEM 24/7
  Dzięki dostępowi do portalu internetowego panujesz nad sytuacją. Nie czekaj na nasze godziny otwarcia i dokonuj zmiany swoich danych o każdej porze dnia i nocy.
 • KONTROLUJ SWOJE KOSZTY PALIWA Z DOWOLNEGO MIEJSCA
  Od tej chwili możesz nie tylko samodzielnie zmieniać swoje dane, ale również uzyskiwać przejrzysty wgląd we wszystkie dokonywane przy użyciu Twoich kart płatności. W każdej chwili możesz przejrzeć lub pobrać wystawione faktury, a także sprawdzić bieżące zużycie paliwa.
 • WYGODNE ZAMAWIANIE KART DZIĘKI KILKU KLIKNIĘCIOM
  Zatrudniłeś nowego pracownika lub kupiłeś samochód elektryczny i nie posiadasz jeszcze odpowiedniej karty? Jako nasz klient możesz w każdej chwili w prosty sposób zamówić dodatkowe karty za pośrednictwem portalu Self-Serve.
 • SZYBKI DOSTĘP DO WAŻNYCH DOKUMENTÓW
  Chcesz dowiedzieć się, które z dokumentów są przechowywane na Twoim koncie i jakie informacje na Twój temat posiadamy? Nie ma sprawy. Nasz portal umożliwia wgląd również w te informacje.

Posiadasz już konto i chcesz się zalogować, aby od ręki skorzystać z dodatkowych możliwości?

TĄ DROGĄ TRAFISZ NA PORTAL INTERNETOWY

 

Jesteś klientem, lecz zapomniałeś swoich danych dostępowych? Wystarczy, że użyjesz opcji „Zapomniałem hasła” znajdującej się w obszarze logowania na portalu internetowym.

Przejdź do portalu internetowego

 

Nie jesteś jeszcze naszym klientem, lecz chciałbyś skorzystać z zalet tej usługi? Żaden problem!

ZOSTAŃ KLIENTEM FLEETCOR

 

TANKUJ TRANSPARENTNIE

Tankowanie za taką samą cenę w całym regionie.

Aplikacja mobilna

Z Carnet OBD GO! Możesz łatwo monitorować swoje pojazdy w czasie rzeczywistym bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu. Za pomocą Carnet OBD GO możesz otrzymywać powiadomienia, monitorować prędkość, przeglądać historię tras pojazdów, tworzyć raporty, itd.

CLUBSMART CARD

ClubSmart Card, to program bonusowy przeznaczony dla wszystkich klientów FLEETCOR posiadających kartę Shell Card. W prosty sposób zbieraj punkty i zgarniaj nagrody!

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: