Przejdź do treści
top

Prawa autorskie i Nota prawna

Prawa autorskie i Nota prawna

Pomimo iż spółka FLEETCOR Poland Sp. z o. o. (zwana dalej FLEETCOR) nieustannie przegląda zawartość swojej witryny internetowej i dokłada wszelkich starań, aby informacje przekazywane za pośrednictwem tej witryny były zgodne z prawdą, są one podawane bez żadnej gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, ich przydatności do jakiegokolwiek celu.

Wg najlepszej wiedzy FLEETCOR, informacje zawarte w niniejszej witrynie są zgodne z prawdą, jednak witryna może zawierać błędy lub nieścisłości i FLEETCOR nie ponosi za takowe  odpowiedzialności prawnej.

orzystanie z niniejszej witryny podlega przepisom prawa   polskiego. W związku z tym wszyscy odwiedzający ją użytkownicy obowiązani są korzystać z witryny internetowej z poszanowaniem praw FLEETCOR do jej zawartości oraz wartości: materiału, treści, procesów, możliwości, znaków towarowych, charakteru i istoty obszarów należących do FLEETCOR (zwanych dalej, łącznie „Zawartością"). Osoby odwiedzające stronę oświadczają, że nie mają prawa ani pozwolenia na wykorzystanie jakiejkolwiek Zawartości lub znaku towarowego   będących własnością FLEETCOR, bez uprzedniej pisemnej zgody od FLEETCOR.

FLEETCOR Poland Sp. z o. o.

Zarejestrowana siedziba: Generation Park Z, ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa Polska
Numer rejestracji: 0000505365
Numer Vat: 5252584121

 

Żadna z informacji zawartych na stronie FLEETCOR.pl nie stanowi oferty ani zaproszenia do negocjacji w imieniu i na rzecz FLEETCOR w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego.

 

NASZA ORGANIZACJA

FLEETCOR jest firmą działającą na arenie międzynarodowej, posiadającą swoją siedzibę w USA.

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie garść faktów i liczb:


$ 3,8 miliarda dolarów netto (2023)

Dochód roczny

2 miliardy

Transakcji w ciągu roku

+800 tys.

Zadowolonych klientów

+9000

Pracowników na całym świecie

WIĘCEJ NA TEMAT ORGANIZACJI

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: