Przejdź do treści
top

SKORZYSTAJ ZE ZWROTU
PODATKU VAT OD TRANSAKCJI
PALIWOWYCH ZA GRANICĄ!

Jako klient FLEETCOR możesz skorzystać z opcji zwrotu podatku VAT dla flot, również w przypadku transakcji zagranicznych. Jest to opłacalne, jeśli podróżujesz i tankujesz za granicą za pomocą karty Shell Card. W łatwy i efektowny sposób odzyskasz podatek VAT, dzięki usłudze od EasyTrip!

Wraz z naszym partnerem, firmą EasyTrip, największą europejską firmą specjalizującą się w usługach dla firm transportowych i logistycznych, która operuje w 25 krajach, oferujemy Ci usługę w postaci zwrotu zagranicznego podatku VAT, stworzoną z myślą o flotach firmowych. Skorzystaj z transparentnego procesu online firmy EasyTrip ze wskaźnikiem mniejszym niż 1% odrzuceń.

 

 

mapa

KORZYŚCI DLA CIEBIE

 • 100% KOMFORTU
  Całym procesem zajmiemy się za Ciebie. Oznacza to, że aby móc korzystać z tej usługi, nie musisz znać języków obcych ani posiadać wiedzy na temat prawa podatkowego.
 • 100% TRANSPARENTNOŚCI
  Masz dostęp do portalu klienta online 24/7, a przy tym cały czas możesz monitorować status swojego wniosku.
 • 1% WSKAŹNIK ODRZUCEŃ
  Skuteczność w odzyskiwaniu podatku VAT zza granicy, dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanemu zespołowi, który operuje w lokalnych językach w 25 krajach.

TO TAKIE PROSTE

 • Kliknij poniższy przycisk.
 • Niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.
 • Nasz partner, firma EasyTrip, zajmie się kompleksową obsługą Twojej firmy na podstawie udzielonego przez Ciebie pisemnego pełnomocnictwa, składając Twoje wnioski we wszystkich odpowiednich krajach.
 • Nie jest wymagana znajomość języka lub prawa podatkowego oraz bezpośredni kontakt z organami podatkowymi.
 • Otrzymasz zwrot podatku VAT na swój rachunek bankowy.

 

Czy jesteś zainteresowany odzyskiwaniem podatku VAT od transakcji międzynarodowych?

Złóż zamówienie na karty paliwowe Shell Card od FLEETCOR i zyskaj dostęp do kompleksowej usługi odzyskiwania podatku VAT od transakcji zagranicznych.

 
INTERNATIONALER STEUERERSTATTUNGS
INTERNATIONALER STEUERERSTATTUNGS

JAK DZIAŁA TA USŁUGA?

 • FLEETCOR prześle Ci dokument zapytania ofertowego ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi świadczenia usług podatkowych przez naszego partnera EasyTrip. Możesz go w prosty sposób podpisać elektronicznie.
 • Następnie EasyTrip bezpośrednio skontaktuje się z Tobą i prześle dokumenty niezbędne do zawarcia umowy, jak również Ogólne Warunki Usługi, RODO itp. do podpisania.
 • FLEETCOR (gdy zostaniesz klientem EasyTrip) wyśle Twoje elektroniczne faktury międzynarodowe, które są przedmiotem do odzyskania podatku zagranicznego VAT do naszego partnera EasyTrip.
 • Minimalna kwota podatku VAT, którą możesz odzyskać, wynosi 50 EUR (lub jej ekwiwalent w walucie lokalnej) rocznie dla jednego kraju.
 • Jeśli zakwalifikujesz się do zwrotu podatku VAT przynajmniej z jednego kraju, EasyTrip przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty, które następnie będziesz musiał podpisać, skontrolować zgodność informacji i przedłożyć do lokalnych organów podatkowych odpowiednich krajów europejskich.
 • Ponadto EasyTrip założy dla Ciebie konto firmowe, do którego będziesz miał dostęp przez Customer Account Management System: https://myeasytripcams.easytrip.ph/CAMS/, w nim znajdziesz wszystkie informacje odnośnie do Twojego wniosku.
 • Po zaakceptowaniu i zatwierdzeniu Twojego wniosku przez odpowiednie organy podatkowe, kwota ze zwrotu podatku VAT zza granicy, pomniejszona o koszt usługi, zostanie przelana na Twoje konto bankowe. Za wnioski rozpatrzone negatywnie nie jest pobierana żadna opłata.
FLEETCOR VAT

Kalkulator oszczędności

Oblicz, ile możesz zaoszczędzić na podatku VAT!

Obliczenie pokaże średnią kwotę, którą otrzymasz jako zwrot podatku VAT za tankowanie za granicą (w jednym kraju) przy średniej cenie paliwa 1 litra: 2 Euro/l.

Średnie miesięczne tankowanie w litrach
Ilość litrów tankowanych za granicą

CLUBSMART CARD

ClubSmart Card, to program bonusowy przeznaczony dla wszystkich klientów FLEETCOR posiadających kartę Shell Card. W prosty sposób zbieraj punkty i zgarniaj nagrody!

ZWROT PODATKU

Często podróżujesz za granicę? Jeżeli tak, to w takim przypadku możesz w wygodny sposób zamówić opcję zwrotu podatku VAT za wyjazdy zagraniczne i w ten sposób odzyskać swój podatek.

Aplikacja mobilna

Z Carnet OBD GO! Możesz łatwo monitorować swoje pojazdy w czasie rzeczywistym bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu. Za pomocą Carnet OBD GO możesz otrzymywać powiadomienia, monitorować prędkość, przeglądać historię tras pojazdów, tworzyć raporty, itd.

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: