Przejdź do treści
top

CORPAY INC.

Corpay Inc. kreuje przyszłość płatności firmowych, opierając się na kulturze innowacji, która motywuje nas do ciągłego opracowywania nowych, lepszych metod płatności.

Nasze specjalistyczne rozwiązania w zakresie płatności pomagają przedsiębiorstwom kontrolować, upraszczać i zabezpieczać opłaty za paliwo, płatności ogólne, opłaty drogowe i koszty zakwaterowania.

Z naszych rozwiązań w zakresie płatności korzystają już miliony ludzi w ponad 80 krajach na całym świecie.

NASZA GLOBALNA OBECNOŚĆ

 

Corpay Inc.

Posiada swoje biura na całym świecie, oferując klientom swoje doświadczenie w zakresie zróżnicowanych rozwiązań płatności firmowych. Właśnie na tym polega nasza unikalność. W ramach naszej organizacji wszystkie oddziały połączyliśmy w jedną sieć, stawiając na dzielenie się wiedzą w celu wykorzystania doświadczenia osób z całego świata do tworzenia naszych produktów i usług:

PALIWO
Nasze rozwiązania w zakresie opłat za paliwa umożliwiają firmom korzystanie z inteligentniejszych metod zakupu paliw i zarządzania wydatkami.

 

PŁATNOŚCI
Nasze rozwiązania w zakresie płatności elektronicznych automatyzują i upraszczają cały proces płatności.

 

OPŁATY DROGOWE
Nasza technologia RFID zapewnia najwyższą wygodę w zakresie uiszczania opłat drogowych i dokonywania pozostałych płatności.

 

ZAKWATEROWANIE
Nasze rozwiązania w zakresie zakwaterowania oferują firmom wygodniejszy sposób dokonywania rezerwacji hotelowych i oszczędność pieniędzy.

 

NASZA ORGANIZACJA

FLEETCOR jest firmą działającą na arenie międzynarodowej, posiadającą swoją siedzibę w USA.

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie garść faktów i liczb:


$ 3,8 miliarda dolarów netto (2023)

Dochód roczny

2 miliardy

Transakcji w ciągu roku

+800 tys.

Zadowolonych klientów

+9000

Pracowników na całym świecie

WIĘCEJ NA TEMAT ORGANIZACJI

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: