Przejdź do treści
top

FLEETCOR TECHNOLOGIES INC.

FLEETCOR Technologies Inc. kreuje przyszłość płatności firmowych, opierając się na kulturze innowacji, która motywuje nas do ciągłego opracowywania nowych, lepszych metod płatności.

Nasze specjalistyczne rozwiązania w zakresie płatności pomagają przedsiębiorstwom kontrolować, upraszczać i zabezpieczać opłaty za paliwo, płatności ogólne, opłaty drogowe i koszty zakwaterowania.

Z naszych rozwiązań w zakresie płatności korzystają już miliony ludzi w ponad 80 krajach na całym świecie.

NASZA GLOBALNA OBECNOŚĆ

FLEETCOR Technologies Inc.

posiada swoje biura na całym świecie, oferując klientom swoje doświadczenie w zakresie zróżnicowanych rozwiązań płatności firmowych. Właśnie na tym polega nasza unikalność. W ramach naszej organizacji wszystkie oddziały połączyliśmy w jedną sieć, stawiając na dzielenie się wiedzą w celu wykorzystania doświadczenia osób z całego świata do tworzenia naszych produktów i usług:

PALIWO
Nasze rozwiązania w zakresie opłat za paliwa umożliwiają firmom korzystanie z inteligentniejszych metod zakupu paliw i zarządzania wydatkami.

 

PŁATNOŚCI
Nasze rozwiązania w zakresie płatności elektronicznych automatyzują i upraszczają cały proces płatności.

 

OPŁATY DROGOWE
Nasza technologia RFID zapewnia najwyższą wygodę w zakresie uiszczania opłat drogowych i dokonywania pozostałych płatności.

 

ZAKWATEROWANIE
Nasze rozwiązania w zakresie zakwaterowania oferują firmom wygodniejszy sposób dokonywania rezerwacji hotelowych i oszczędność pieniędzy.

 

NASZA ORGANIZACJA

FLEETCOR jest firmą działającą na arenie międzynarodowej, posiadającą swoją siedzibę w USA.

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie garść faktów i liczb:


$2,6 miliarda dolarów

Dochód roczny

2 miliardy

Transakcji w ciągu roku

+800 tys.

Zadowolonych klientów

+8 tys.

Pracowników na całym świecie

WIĘCEJ NA TEMAT ORGANIZACJI

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? – POZWÓL, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, o naszych produktach i usługach? Pozwól naszemu nowemu zespołowi obsługi klienta oddzwonić do Ciebie i przedstawić indywidualną ofertę.
Wybierz najwygodniejszy sposób i pozwól nam do Ciebie oddzwonić. Nie masz ochoty na wysłuchiwanie irytujących melodyjek ani na długi czas oczekiwania?

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi oddzwaniania – oszczędzisz czas i nerwy: